فهرست
رسمی: ریکی لمبرت به لیورپول پیوست
رسمی: ریکی لمبرت به لیورپول پیوست

رسمی: ریکی لمبرت به لیورپول پیوست

آی اسپورت- باشگاه لیورپول تایید کرد که ریکی لمبرت، مهاجم ملی پوش ساوتهمپتون را به خدمت گرفته است. مبلغ این انتقال به طور رسمی اعلام نشد.

این مهاجم 32 ساله یکی از ستاره های ساوتهمپتون در این فصل بود و لیورپولی ها علی رغم در اختیار داشتن ستاره هایی مانند لوئیس سوارس و دنیل استوریج در خط حمله، او را به خدمت گرفتند.

گفته می شود مبلغ اولیه برای این انتقال 4.5 میلیون پوند است که می تواند براساس عملکرد لمبرت، تا 9 میلیون افزایش پیدا کند. ساوتهمپتون علاقه ای به از دست دادن این مهاجم باتجربه نداشت اما در نهایت ترجیح دادند مانع از رسیدن لمبرت به آرزویش نشوند.

لمبرت در سال 1997 و در 15 سالگی توسط باشگاه لیورپول به عنوان بازیکن آزاد اعلام شد اما او با درخشش در یکی دو فصل اخیر، توانست به باشگاه دوران نوجوانی اش برگردد و می تواند فصل آینده در لیگ قهرمانان بازی کند.

او به سایت اختصاصی باشگاه لیورپول گفت:\" نمی توانم بارو کنم. من در تمام زندگی ام عاشق این باشگاه بودم. من 17 سال قبل این باشگاه را ترک کردم اما همچنان لیورپول را دوست داشتم.

همیشه رویای بازی کردن برای لیورپول با من بود اما فکر نمی کردم چنین فرصتی برایم فراهم شود. می دانم لیورپول چه باشگاه بزرگی است و معنای زیادی برای من دارد. می دانم که چقدر این باشگاه مهم است.\"

لمبرت در 207 دیداری که برای ساوتهمپتون انجام داد، 106 گل به ثمر رساند.

     
آی اسپورت
2014-06-02 22:28:16
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر