فهرست
چهره روز: بازنده بی‌تقصیر
چهره روز: بازنده بی‌تقصیر

چهره روز: بازنده بی‌تقصیر

آی اسپورت- در خبر محرومیت استقلال از نقل و انتقالات نیم فصل، یک نفر کمتر از بقیه دیده شد. چهره‌ای مهمتر از آندو و جپاروف، که فصل پیش مصدومیتش همه چیز را از استقلال مدعی قهرمانی گرفت. روزبه چشمی، بعد از یک سال رویایی، سال سختی را پشت سر گذاشته و به نظر می‌رسد زمستان او، هنوز تمام نشده است.

سال 94، چشمی به همه چیز رسید. در صبا درخشید، به استقلال رفت، ستاره این تیم شد و بازوبند کاپیتانی تیم امید را بست. او در یک سال، به اوج رسید اما آخر سال را با تلخی تمام کرد. چشمی اواخر سال قبل مصدوم شد، تا امروز نتوانسته بازی کند و حالا که برای بازگشت آماده شده، خبر محرومیت استقلال از نقل و انتقالات همه رویاهایش را بهم ریخته.

نام چشمی اول فصل از لیست استقلال خارج شده و بازگرداندنش، یک انتقال برای آبی‌ها محسوب می‌شود. انتقالی که آن‌ها از انجامش محروم هستند. چشمی هم به تازگی قراردادش با استقلال را تمدید کرده و بعید است باشگاه راضی به فسخ قرارداد او شود. از امروز چشمی، باید با درد جدیدی مبارزه کند و دنبال راه حل بگردد. چند ماه دیگر خانه نشینی، یا حضور قرضی در تیمی که بتواند او را به فوتبال برگرداند. فعلا آبی و چشمی، دورترین ترکیب دنیا هستند.

۴ ۵  
آی اسپورت
2017-01-24 18:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
Mohsen Fatahzadeh
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
روزبه پرسپوليسيه ، بيارينش خيالمون راحت شه از هافبك دفاعى
۱ ۱
شاهین
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۸
پرسپولیس جای بی تعصب ها نیست!
Mohsen Fatahzadeh
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۱:۳۹
يعنى الان اون ٢ تا اوكراينى پرسپوليسيه ٦ آتيشه ان ؟
۲
امیرعلی
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۰۶:۳۰
منظورش به ایرانی بودن بازیکن هست عبداله جان
۱
پرسپولیس سرور استقلال
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۰۳:۳۲
چه ربطی داشت به اکراینی؟ :)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر