فهرست
گزارش ویژه/ صالح: علت کناره‌گیری‌ام را از آقای کی‌روش بپرسید
گزارش ویژه/ صالح: علت کناره‌گیری‌ام را از آقای کی‌روش بپرسید

گزارش ویژه/ صالح: علت کناره‌گیری‌ام را از آقای کی‌روش بپرسید

آی اسپورت- مجید صالح دستیار ایرانی کارلوس کی‌روش دقایقی پیش کناره‌گیری رسمی خود را از تیم ملی اعلام کرد. این اتفاق پس از آن رخ داد که او و کارلوس کی‌روش در آخرین روز اردوی اتریش درباره ادامه همکاری در تیم ملی قرار گذاشتند قبل از اردوی بعدی تصمیم بگیرند.

زمانی که تیم ملی از اردوی اتریش به ایران بازگشت، رفتار عجیب مجید صالح و بی پاسخ گذاشتن سوالات خبرنگاران در فرودگاه امام (ره) این شائبه را به وجود آورد که او از کادر فنی تیم ملی کنار گذاشته رفته است. این شائبه زمانی به واقعیت نزدیک تر شد که کارلوس کی‌روش در واکنش به این مسئله لبخندی کنایه آمیزی زد و گفت: «اجازه دهید در این باره صحبت نکنم.»

اما ماجرا از چه قرار است؟ به نقل از خبرآنلاین تیم ملی در اتریش سه دیدار تدارکاتی را برابر بلاروس، مونتنگرو و آنگولا برگزار کرد. در جریان برگزاری یکی از این بازی ها کارلوس کروش به خاطر شلوغی نیمکت تیم ملی از مجید صالح درخواست می کند که به روی سکوها برود و از آنجا مسابقه را زیر نظر بگیرد. همین مسئله باعث دلخوری صالح می شود و ...

صالح به آی اسپورت می‌گوید: در شرایط فعلی هیچ صحبتی ندارم. در این باره آقای کی‌روش توضیح خواهند داد. وظیفه ما هم فقط حمایت از تیم ملی است.

جالب اینجاست که مجید صالح سه سال پیش هم از سوی عباس ترابیان برای حضور در کادر فنی تیم ملی به کارلوس کی‌روش معرفی شد اما در نهایت این امید نمازی بود که به عنوان دستیار انتخاب شد. اما این بار از همان ابتدا صالح با نظر خود کی‌روش برای کادر فنی تیم ملی برگزیده شد اما نتوانست با این مربی پرتغالی کنار بیاید و خیلی زود با یکدیگر اختلاف پیدا کردند. اختلافی که ممکن است بعد از جام جهانی در مورد آن شفاف‌سازی بیشتری صورت بگیرد.

کارلوس کی‌روش بعد از جدایی امید نمازی حرف‌های تندی علیه وی به زبان آورده بود و اگر امشب درباره صالح صحبت کند شاید باز هم از همان قسم حرف‌ها استفاده کند.

     
آی اسپورت
2014-06-02 16:35:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر