فهرست
پول به حساب کی‌روش نمی‌رود؛ بحران تحریم
پول به حساب کی‌روش نمی‌رود؛ بحران تحریم

پول به حساب کی‌روش نمی‌رود؛ بحران تحریم

آی‌اسپورت- تلاش مسئولین فدراسیون برای تسویه حساب با کی‌روش به دلیل مشکلات انتقال پول، تاکنون بی‌نتیجه بوده است. با پایان رقابت‌های جام جهانی هر روز صحبت‌های متفاوتی در مورد ادامه همکاری با کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی ایران به گوش می‌رسد و هنوز این مربی پرتغالی قرارداد خود را برای هدایت ایران در جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ امارات امضا نکرده، که مشکلی دیگری هم ایجاد شده است.

در واقع تحریم‌هایی که علیه ایران وجود دارد، سبب ایجاد مشکل دیگری برای مسئولین فدراسیون فوتبال شده است و موضوع از این قرار است که پس از جام جهانی روسیه چند بار مسئولان فدراسیون فوتبال برای تسویه حساب با کارلوس کی‌روش تلاش داشته‌اند، که تا کنون این زحمات بدون نتیجه بوده است و مبالغ ارسالی به حساب فدراسیون برگشت داده شده است.

به نظر می‌رسد با توجه محدودیت‌های مالی که در مراودات بین‌المللی ایران به دلیل تحریم‌های اقتصادی به وجود آمده، امکان انتقال پول به حساب کی‌روش هم وجود ندارد و به احتمال فراوان حساب کی‌روش به دلیل داشتن مراوده مالی با ایران بسته شده باشد. حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که مهدی تاج و سایر مسئولین فدراسیون فوتبال که برای تمدید قرارداد کی‌روش هنوز به جمع‌بندی نهایی با این مربی نرسیده‌اند، این مشکل و همین‌طور مشکل عدم انتقال پول به حساب این چهره را چگونه حل خواهند کرد.

 

ورزش سه

۱ ۲  
آی اسپورت
2018-07-20 21:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
امید
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۱۰
کیروش رفتنی است. این خط/ اینم نشون*
۳
عبدالله
جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۴۱
مگه آقای روحانی در سال 94 نفرمودند:
با توافق برجام از امروز تمام تحریم ها بالمره و یکجا لغو میشوند؟
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر