فهرست
علت کناره‌گیری صالح از تیم ملی/ تو آنالیزوری، روی سکوها بنشین!
علت کناره‌گیری صالح از تیم ملی/ تو آنالیزوری، روی سکوها بنشین!

علت کناره‌گیری صالح از تیم ملی/ تو آنالیزوری، روی سکوها بنشین!

آی اسپورت- ماه عسل کارلوس کی‌روش سرمربی تیم ملی و مجید صالح دستیار ایرانی‌اش خیلی زود به پایان رسید. درست از زمانی که صالح به عنوان چهره تازه‌وارد و دستیار جدید در تمرینات تیم ملی فضای تازه‌ای را تجربه کرد؛ فضایی که خودش هم باور نمی‌کرد گرفتار آن بشود.
تیم ملی فوتبال ایران با سرمربیگری کارلوس کی‌روش کادر چندان شلوغی ندارد. کی‌روش، دآ کروز، دن گاسپار، میکو و مارکار آقاجانیان فعلا عضو کادر تیم ملی هستند و مهرداد خانبان هم کار آنالیز تمرینات را بر عهده دارد که در حال حاضر با جدایی مجید صالح، دستیار اولی او به دآ کروز می‌رسد.
جدایی مجید صالح
جدایی مجید صالح این‌گونه قطعی شد که کارلوس کی‌روش تعارف را کنار گذاشت و نظرش را مستقیم به دستیار سابق قلعه‌نویی در استقلال گفت. او به صالح گفت: «مارکار آقاجانیان روی نیمکت تیم ملی می‌نشیند و تو باید به عنوان آنالیزور روی سکوها باشی.» کی‌روش حتی به صالح می‌گوید او مامور آنالیز آرژانتین است و در زمان بازی ایران-نیجریه باید برای آنالیز آرژانتین به تماشای بازی دیگر برود.
صالح در تمرینات هم چندان به بازی گرفته نشده تا او در نهایت به این نتیجه برسد که باید از کادر فنی تیم ملی کنار بکشد. برای صالح که سابقه سرمربیگری در لیگ برتر را هم در کارنامه دارد خیلی سخت بوده که ببیند در تیم ملی مارکار آقاجانیان درجه بالاتری از وی دارد. حتی گفته می‌شود صالح می‌خواسته از اردوی اتریش به ایران برگردد. به هر حال این مربی سابق تیم سایپا و استقلال در حضور کوتاه‌مدتش در تیم ملی دستاورد چندانی به دست نیاورد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-02 16:26:07
نظر دهید

۱ نظر
علی
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۱۶
این و مجید جلالی و چندتا دیگه که ادعای فوتبال علمی دارن، اتفاقا هیچی بارشون نیست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر