فهرست
خلعتبری: انشاءالله جام جهانی 2018 / وقت حرف زدن درباره تیم ملی نیست
خلعتبری: انشاءالله جام جهانی 2018 / وقت حرف زدن درباره تیم ملی نیست

خلعتبری: انشاءالله جام جهانی 2018 / وقت حرف زدن درباره تیم ملی نیست

آی اسپورت - دیروز، هر یک از دوستان یا آشناها با ما تماس گرفت یک سوال مشترک پرسید: «خلعتبری از تیم ملی خط خورده؟» خبر، خبر عجیبی بود. کسی باورش نمی‌شد اما کروش با تصمیم خود، این باور را در ذهن‌ها به اثبات رساند.

مرد پرتغالی، نام خلعت را در لیست 23 نفره خود قرار نداد. اتفاق از این تلخ‌تر نمی‌شد که برای بال تکنیکی پرسپولیس بیفتد. او را از سال 2008 در اردوهای تیم ملی دیده‌ایم. خلعت حتی یک اردو را از دست نداده بود، به روایتی، پای ثابت همه اردوها و تمام لیست‌های دایی، قطبی و کارلوس کروش بود. او در آستانه جام جهانی، حضور در لیست را از دست داد. خلعت رویای حضور در جام جهانی را فنا شده می‌بیند، شاید هضمش سخت باشد اما او با خنده‌ای که از هزار گریه هم تلخ‌تر بود چند جمله‌ای گفت تا نشان دهد از دست کروش ناراحت نیست. هر چند که شاید در دل او، ناراحتی بسیاری وجود داشته باشد.

خلعتبری به ایران ورزشی گفته است : «6 سال برای تیم ملی زحمت کشیدم و هیچ‌کس به اندازه خودم ناراحت نیست، باورم نمی‌شود که خط خورده‌ام. شاید قسمتم این بوده و به همین دلیل نمی‌دانم که چه بگویم. مثل هر فوتبالیست دیگری ناراحتم، ناراحتی‌ام هم طبیعی است اما حرفی نمی‌زنم. اکنون به هیچ عنوان شرایط روحی مناسبی را تجربه نمی‌کنم و متوجه نیستم چه اتفاقی رخ داده است. فعلا وقت حرف زدن در این مورد نیست. حرف بزنم که چه بشود؟ این جام جهانی که نشد، ان‌شاءا... جام جهانی 2018، چون من آن زمان 34 ساله می‌شوم و به نظرم این شانس را دارم که در فوتبالم، افتخار بازی در جام جهانی را هم تجربه کنم.»

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-02 16:38:41
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۱
هر کس رفت پرسپولیس نابود شد , خخخخخخخخخخ
arash
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۶
واقعا خیلی حیف شد...
دوست داریم خلعت.به تلاشت ادامه بده تا تو روسیه ستاره تیم باشی و حال این شجاعی رو بگیری.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر