فهرست
ادعای دیلی استار؛ پیشنهاد 100 میلیون یورویی چلسی برای سه ستاره اتلتیکو مادرید
ادعای دیلی استار؛ پیشنهاد 100 میلیون یورویی چلسی برای سه ستاره اتلتیکو مادرید

ادعای دیلی استار؛ پیشنهاد 100 میلیون یورویی چلسی برای سه ستاره اتلتیکو مادرید

آی اسپورت- به گزارش نشریه انگلیسی دیلی استار، باشگاه چلسی قصد دارد با پیشنهادی 100 میلیون یورویی سه بازیکن اتلتیکو مادرید را برای فصل آینده به خدمت بگیرد.

به نظر می رسد ژوزه مورینیو به دنبال این است که چهره جدیدی از تیم چلسی برای فصل آینده با استفاده از بازیکنان اتلتیکومادرید بسازد. تیم لیگ برتری خودش را برای پیشنهادی 100 میلیون یورویی برای خرید دیگو گودین، فیلیپه لوئیس، و دیگو کاستا به استمفورد بریج آماده می‌کند

گفته می شود فیلیپه لوئیس تصمیم گرفته است راهی لندن شود و هرچند دیگو سیمئونه صحبت‌هایی با او داشته اما مدافع اتلتیکو تصمیمش را برای آینده گرفته است. گودین نیز مورد توجه باشگاه‌های بزرگ زیادی قرار گرفته و به نظر می‌رسد چلسی هم به دنبال تقویت خط دفاعی خود است. دیه گو کاستا هم مهاجمی است که در صدر فهرست خریدهای مورینیو برای تقویت خط حمله تیمش جای دارد.

دیلی استار ادعا کرده که رومن آبراموویچ آمادگی ارائه پیشنهاد 100 میلیون یورویی برای این سه بازیکن را دارد. مبلغ مورد نظر برای جدایی فیلیپه و گودین 24 میلیون و کاستا حدود ۵۰ میلیون یورو است.

علاوه بر این مورینیو به دنبال این است که بازیکنی مثل تیاگو که قراردادش تابستان با اتلتیکو مادرید به پایان می‌رسد، را برای رهبری بازیکنانش به تیم اضافه کند. این بازیکن ۳۳ ساله که پیش از این یک سال در باشگاه غرب لندنی زیر نظر مورینیو بازی کرده است، یکی از دوستان نزدیک کاستا است و شاید بتواند به تطابق این بازیکن با زندگی در انگلیس کمک کند.

     
آی اسپورت
2014-06-02 16:41:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر