فهرست
صید بزرگ قلعه نویی از سپاهان؟! ابراهیمی و عقیلی دلشان با استقلال است!
صید بزرگ قلعه نویی از سپاهان؟! ابراهیمی و عقیلی دلشان با استقلال است!

صید بزرگ قلعه نویی از سپاهان؟! ابراهیمی و عقیلی دلشان با استقلال است!
آی اسپورت- امیر قلعه نویی سرمربی استقلال به شدت به دنبال جذب امید ابراهیمی و هادی عقیلی دو ستاره‌ی باشگاه سپاهان است و شخصا با آنها برای پیوستن به استقلال گفتگو کرده است.
از طرفی خلیلیان مدیرعامل باشگاه سپاهان هفته‌ی گذشته در مصاحبه ای از این دو بازیکن تعریف کرده بود و آنها را نمادهای سپاهان معرفی کرده بود و سعی داشت دو بازیکن تاثیر گذار تیمش را برای ماندن تحریک کند. خلیلیان هم چنین اعلام کرد روز یکشنبه با عقیلی تمدید خواهند کرد و ماندن امید ابراهیمی در تیم سپاهان قطعی است.
اما روز گذشته هادی عقیلی نه تنها در باشگاه سپاهان حاضر نشد بلکه در شهر اصفهان هم حضور نداشت. خلیلیان هم امروز اعلام کرد عقیلی در شمال کشور مشغول استراحت است، در حالی‌که نزدیکان کاپیتان تیم سپاهان می گویند وی در تهران حضور دارد.
اما اصل ماجرا آنجاست که هادی عقیلی دوست دارد به تیم استقلال بپیوندد و توصیه‌های رحمتی او را بیشتر راغب به حضور در تهران کرده است. امید ابراهیمی هم که با قلعه‌نویی رابطه ی خوبی دارد قصد دارد با حضور در استقلال به نوعی جانشین نکونام شود و با درخشش در استقلال خودش را به تیم ملی برساند. اینگونه است که قول و قرارهای مدیرعامل سپاهان بیشتر به خاطر آن است تا دو ستاره‌ی تیمش بیش از این هوای رفتن به سرشان نزند.

 البته سپاهانی ها هم بیکار ننشسته‌اند و در نظر دارند در صورتی که ابراهیمی آبی پوش شود نکونام را به تیم‌شان بیاورند. آنها هم‌چنین یک مدافع بزرگ به جای عقیلی را هم مد نظر دارند.  باید دید این دو بازیکن در روزهای آینده در یک انتقال بزرگ به استقلال خواهند پیوست یا مانند سال‌های گذشته در سپاهان خواهند ماند؟!

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-02 17:40:34
نظر دهید

۲ نظر
محمد
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۷
نه بابا دلشون با سپاهانه ولی پول ملاکه
-
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۶
اینا پسپاهان می مونند فقط می خوان قیمت رو ببرن بالا
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر