فهرست
عجیب ترین انتخاب لیگ‌برتر/ دستیاری ناصر ابراهیمی بعد از هزار سال غیبت
عجیب ترین انتخاب لیگ‌برتر/ دستیاری ناصر ابراهیمی بعد از هزار سال غیبت

عجیب ترین انتخاب لیگ‌برتر/ دستیاری ناصر ابراهیمی بعد از هزار سال غیبت

آی‌اسپورت‌ ـ اینکه ناصر ابراهیمی سرمربی سابق تیم‌ملی‌ فوتبال ایران به عنوان دستیار رسول خطیبی معرفی بشود و کار مربیگری تراکتور را برعهده بگیرد آنقدرها دور از ذهن نبود، چرا که رسول خطیبی قبلا از این مربی کهنسال فوتبال ایران استفاده کرده بود. با این حال قبول که با توجه جو خاص تبریز انتخاب ابراهیمی به عنوان مربی دل شیر می‌ خواست.
ابراهیمی که از اواسط دهه 40 مربیگری را تجربه کرده است در پست های مختلفی این کار را انجام داده؛ استعدادیاب، مربی، دستیار و سرمربی بوده در یک تورنمت مهم سرمربی تیم‌ملی‌ بوده بعدا دستیار علی پروین شده که زمانی شاگردش بوده است. او همچنین در دوره امیر قلعه‌نویی نیز مربی تیم‌ملی‌ بود و بعد از حذف تیم‌ملی‌ از رقابت های جام ملت های آسیا در گوشه و کنار مربیگری تیم های باشگاهی در لیگ یک را برعهده داشته است. ابراهیمی که در دوره ای سرمربی تیم شاهین تهران بود حالا بدون شک در سراشیبی دوران مربیگری است اگرچه خودش، خود را با انرژی و صاحب سبک می‌ داند که مربیگری در تراکتور را زیرنظر سرمربی ای که 40 سالی از او کوچکتر است قبول کند.
حضور ابراهیمی در تبریز بعد از سال ها غیبت  او در فوتبال ایران اتفاق جالبی است، جالب تر اینکه نصرت ایراندوست هم بعد از کلی غیبت به لیگ‌برتر بازگشته است، اگرچه با عنوان مربی ... نظر شما در مورد مربیگری ابراهیمی چیست؟ برایمان بنویسید.
  ۲  
آی اسپورت
2014-06-02 17:43:02
نظر دهید

۲ نظر
شهاب
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۰
ملوان اسکوچیچ و اخراج کرد و ایراندوست رو اورد تراکتور جای جلالی ناصر ابراهیمی رو اورد که همه میدونند این دو نفر هیچ چیزی برای عرضه به فوتبال ایران تدارند...وای به فوتبال ایران...
دل شکسته
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۵۴
وای از این خطیبی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر