فهرست
رئیس کمیته اخلاق: به کاظمی گفتیم هر جا می‌ خواهی برو/ مراجع رسیدگی به تخلفات جاهای دیگری هستند
رئیس کمیته اخلاق: به کاظمی گفتیم هر جا می‌ خواهی برو/ مراجع رسیدگی به تخلفات جاهای دیگری هستند

رئیس کمیته اخلاق: به کاظمی گفتیم هر جا می‌ خواهی برو/ مراجع رسیدگی به تخلفات جاهای دیگری هستند

آی‌اسپورت‌ ـ محمدزاده رئیس کمیته اخلاق بهترین کسی است که می‌ تواند درباره محرومیت احتمالی فرهاد کاظمی سرمربی پیکان نظر بدهد. کاظمی که بعد از صعود پیکان به لیگ‌برتر از هدایت این تیم  محروم شد و جای خود را به منصور ابراهیم زاده داد در این اتفاق علیرضا علیپور دبیر سابق کمیته اخلاق فدراسیون را مقصر می‌ داند و می‌ گوید: علیپور با حضور در کارخانه ایران خودرو به مدیران این باشگاه گفته وی را از مربیگری پیکان کنار بگذارد.
در این زمینه با محمدزاده تماس گرفتیم که یک قاضی کارکشته است، چهره ای که از حرف زدن با او خیلی سریع به این نتیجه می‌ رسید که از تیتر خبری نیست. محمدزاده درباره اتفاقات رخ داده می‌ گوید: به عنوان رئیس کمیته اخلاق تا زمانی که مستندات کامل نشود و حکمی صادر نشود هیچ اظهارنظری  نمی‌ توانم انجام بدهم.
او ادامه می‌ دهد: کمیته اخلاق یک  نهاد انضباطی و فقط اعلام حکم می‌ کند. وقتی مدارک به اینجا می‌ آیند ما روی آنها بررسی های لازم را انجام می‌ دهیم و حکم را به شخص دبیرکل فدراسیون ارجاع  می‌ دهیم تا ایشان اعلامش کنند. ما کارمان همین است و  نمی‌ توانیم به کسی بگوییم جایی برو یا نرو یا مانع شغل گرفتن کسی بشویم.
محمدزاده در ادامه به آی‌اسپورت‌ می‌ گوید: آقای کاظمی با من تلفنی صحبت کرد و من به ایشان گفتم اگر تیمی خواهانش است می‌ تواند به آنجا برود ولی اگر بعدا در بررسی های ما مقصر شناخته شد به این معناست که باید تصمیم تازه ای بگیرد.
از محمدزاده درباره شائبه حذف کاظمی از چرخه نقل و انتقالات تا زمان پایان کار تیم ها سوال می‌ کنیم که وی اینطور جواب می‌ دهد: ما به هیچ جا توصیه خاصی  نمی‌ کنیم. ما یک نهاد قضایی هستیم و وظیفه مان پیگیری برخی مسائل است. اما در زمینه اینکه چه کسی صلاحیت کار کردن دارد یا ندارد در فدراسیون فوتبال نهادهایی مثل کمیته آموزش، حراست وزارتخانه و ... تصمیم می‌ گیرند نه کمیته اخلاق.
پرونده فرهاد کاظمی باز است و او به هر حال به نتیجه لازم (فعلا) نخواهد بود.  
     
آی اسپورت
2014-06-02 19:27:55
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر