فهرست
مسی: همیشه عاشق پیراهن آرژانتین بودم
مسی: همیشه عاشق پیراهن آرژانتین بودم

مسی: همیشه عاشق پیراهن آرژانتین بودم

آی اسپورت- لیونل مسی، ستاره تیم ملی آرژانتین، تاکید کرد پوشیدن پیراهن تیم ملی کشورش، رویای کودکی اش بوده و به همین دلیل، انتقادها از او در مورد نداشتن تعصب به این پیراهن، برایش بسیار آزاد دهنده بود.

مسی که از نوجوانی به بارسا پیوست، تمام دوران حرفه ای اش را در اسپانیا سپری کرد اما در نهایت تصمیم گرفت که برای تیم ملی آرژانتین بازی کند.

او که حتی هنوز لهجه آرژانتینی اش را حفظ کرده، در این مورد گفت:\" آرژانتین کشور من است؛ خانواده من اینجا زندگی می کنند. من همیشه با همین لهجه صحبت کرده و به همین دلیل لهجه اسپانیایی پیدا نکردم. هویت من مربوط به این کشور است و اینجا، جایی است که همیشه دوست دارم به آن برگردم.\"

مسی مدت ها به دلیل اینکه نمی توانست درخشش اش در تیم بارسا را با پیراهن آرژانتین تکرار کند، تحت فشار قرار داشت. حتی بسیاری او را به نداشتن تعصب به پیراهن آرژانتین متهم کردند؛ انتقادهایی که او از آنها آگاه است.

\" البته من همه این اظهارنظرها را شنیده ام؛ اینکه با اشتیاق برای تیم بازی نمی کنم، سرود ملی را نمی خواهم و به پیراهن تیم تعصب ندارم. اینها خیلی را من را اذیت کرد. گاهی این فکر به ذهنم می رسید که مشکل من هستم. اما این احساس مدت زیادی در من نماند. باید ادامه می دادم و به پیش می رفتم.

من از بچگی منتظر پیشنهاد تیم ملی آرژانتین بودم. تیم ملی اسپانیا تماس های غیررسمی داشت تا برای آنها بازی کنم اما من گفتم می خواهم برای کشور خودم بازی کنم زیرا این تنها پیراهنی بود که می خواستم بپوشم.\"

     
آی اسپورت
2014-06-02 20:23:36
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر