فهرست
گزارش روز: آنخل دی‌ماریا؛ قلب تپنده آرژانتین
گزارش روز: آنخل دی‌ماریا؛ قلب تپنده آرژانتین

گزارش روز: آنخل دی‌ماریا؛ قلب تپنده آرژانتین

آی اسپورت-در حالی که بسیاری در انتظار دیدن بازی های مسی، آگوئرو و ایگواین در ترکیب آرژانتین در جام جهانی هستند، تحلیل گر LA Sport یکی دیگر از بازیکنان آلبی سلسته را ستاره کلیدی این تیم می داند او را آنالیز کرده است؛ آنخل دی ماریا ملقب به ال فیدئو:

\"  لاغر، سبک وزن و ترکه ای. او را دوست دارم زیرا همیشه پر از فوتبال است. استعدادی ناب که حد‌ها از کودکی اش شکسته و پیشرفت کرده است.

شرارت و شیطانی از خط‌های صورتش تا انگشتان پایش می‌بارد. او در رئال مادرید با دریبل‌هایش می‌درخشد و همه به اتفاق آرا او را تحسین می‌کنند.

شل و سست، هیجان برانگیز و تماشاگر پسند. او حتی از خورخه بوروچاگا، هافبک دهه ی 80 آرژانتین با استعداد تر است. او همه جا می‌تواند بازی کند، هافبک، بال، بال راست و چپ. برای او پایان کربوهیدرات تعریف نشده، تمام بازی را می‌تواند بدود.

وقتی او را پیش از دیدار رومانی- آرژانتین در پرواز مادرید به سمت بخارست ملاقات کردم، از او درباره ی خیلی چیز‌ها سوال کردم و او گفت که به کارهای فوق‌العاده اش بدجور معتاد است.

با خنده به من گفت: \" گفته می‌شود که بعضی بازیکنان، همیشه کارهای متفاوتی انجام می‌دهند و من هم مجبور به این کار هستم\"

او حالا به دوران اوج فوتبالش رسیده و در کمال پختگی به سر می‌برد. وقتی هم تیمی‌هایش خسته هستند، آنخل مانند یک فرشته به کمکشان می‌آید. وقتی پاهای همه خسته شده، او با یک حرکت تاریخی در لیسبون، تک به تک می‌شود و گلی استادانه را پایه گذاری می‌کند.

جدا از کیفیت بالای بازی اش، او انگیزه و غرور فوق‌العاده ای دارد. شوت‌هایش می‌تواند با دقتی فوق‌العاده به گل بنشینند و پاس‌هایش از فواصل باورنکردنی به مقصد می‌رسد.

حتی من که در حال نوشتن این متن هستم، وقتی به یاد حرکاتش می‌افتم هیجان زده می‌شوم. حالا تصور کنید خود او از انجام این کار‌ها چه حسی داشته است.

خوشحالم که آرژانتینی هستم و در دنیا می‌درخشیم. او دیگر اسلحه ی مخفی تیم ما نیست و حریف برای گرفتنش برنامه های خاصی خواهد داشت.

او حالا یکی از بهترین بازیکنان دنیاست. ساده، شل و ول و با یک قلب بزرگ.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-02 22:06:19
نظر دهید

۲ نظر
پویا لوس بلانکوس
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۱۹
ولی ایرانیا هنوز نفهمیدن کیه 6 نفرو برای گرفتن مسی گذاشتن.همونطور که بایرن نفهمید کیه.همونطور که اتلتیکو نفهمید کیه و اونقدر رونالدو رو یارگیری کرده بود که مجبور شد از دستشون فرار کنه.ولی غافل از اینکه دی ماریا کیه.
anjel
دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۴۴
با قاطعیت میشه گفت الان دیماریا بهترین بازیکن دنیاست .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر