فهرست
گزارش روز: بازیکنانی که احتمالا از لیست آرژانتین خط خواهند خورد
گزارش روز: بازیکنانی که احتمالا از لیست آرژانتین خط خواهند خورد

گزارش روز: بازیکنانی که احتمالا از لیست آرژانتین خط خواهند خورد

آی اسپورت- زمان زیادی تا پایان مهلت اعلام لیست بازیکنان باقی نمانده است. ساعات پایانی مسلما به آلخاندرو سابه‌یا، سرمربی آرژانتین آسان نخواهد گذشت.

از لیست او، 3 بازیکن برای جام جهانی خط خواهند خورد.

روز پایانی اعلام لیست‌ها امروز است. سابه‌یا می‌خواهد تا لحظات پایانی از این فرصت استفاده کند.فردا که تمرینات شروع شوند، او کار سختی را در مواجهه با بازیکنانی خواهد داشت که در لحظه ی پایانی از جام جهانی خط خورده‌اند.  این اسامی از بین نیکولاس اوتامندی، خوسه سوسا، انزو پرز، ریکی آلوارز و آگوستو فرناندس خواهند بود.

نیکولاس اوتامندی:  با وجود غیرمشخص بودن، پرونده ی او به نوعی مشخص است. سابه‌یا تصمیم گرفته که با 7 مدافع به برزیل سفر کند. در آخرین تمرین در خط دفاعی قرار گرفت و با وجود مصدومیت کوچکی که گریبان گیر گارای شده، احتمالا با تیم سفر خواهد کرد.

آگوستو فرناندس: با وجود مصدومیت در ناحیه ی زانوی راست، او کمی از باقی رقبا عقب تر است. به تازگی و پس از 20 روز توانست از بند مصدومیت رها شود و شانس زیادی ندارد.

انزو پرز: به احتمال فراوان با آرژانتین به برزیل سفر خواهد کرد. دلیل؟ یک فصل بسیار خوب در بنفیکا که می‌تواند باعث شود در خط هافبک به میدان رود. با توجه به خواست مربی، هر جای خط میانی می‌تواند بازی کند.

ریکی آلوارز:  چپ پا و متخصص در بازی کردن در سمت چپ. چیزی که سابه‌یا به شدت نیاز خواهد داشت.

خوسه سوسا: در تمرینات  در اکثر نقاط بازی گرفته شد و تعویض شدنش، کمی انتقاد به همراه داشت.

  ۱  
آی اسپورت
2014-06-02 22:27:40
نظر دهید

۱ نظر
Amirbahador
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۳:۳۲
مسی خط میخوره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر