فهرست
کفاشیان: از همه تشکر می کنم/ مردم دعا کنند
کفاشیان: از همه تشکر می کنم/ مردم دعا کنند

کفاشیان: از همه تشکر می کنم/ مردم دعا کنند

آی اسپورت - ، علی کفاشیان شامگاه دوشنبه درمراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ایران در سالن 12 هزار نفری گفت : موفقیت تیم ملی و حضور در جام جهانی حاصل زحمات همه دست اندرکاران ورزش فوتبال کشور است.

علی کفاشیان در سخنانی با تشکر کردن از تمام کسانی که از تیم ملی فوتبال ایران حمایت کردند خواستار ادامه این حمایت‌ها تا جام جهانی فوتبال شد. او گفت: از تمام کسانی که در موفقیت و پیروزی تیم ملی ایران نقش داشتند تشکر می‌کنم. از کادر فنی و رسانه‌ها که بدون هیچ حاشیه‌ای از تیم ملی حمایت کردند ممنونیم و امیدوارم پشتوانه تیم ملی ایران برای کسب موفقیت باشند.

 

او ادامه داد: صعود به جام جهانی آن هم به عنوان تیم اول افتخاری بزرگ برای ایران بود و تیم ملی فوتبال ایران پیام‌آور صلح و دوستی، روح پهلوانی و جوانمردی در جام جهانی 2014 خواهد بود.

 

رییس فدراسیون فوتبال با ابراز امیدواری نسبت به موفقیت ایران در جام جهانی خاطرنشان کرد: امیدوارم با شهامت و شجاعت، تعصب، رعایت موازین اسلامی و اخلاق ایرانی، نمایش قابل قبولی را از ملی‌پوشان ایران شاهد باشیم.

 

او در پایان گفت: باید از زحمات دولت و به خصوص رییس جمهور، شخص وزیر و رسانه‌ها تشکر ویژه‌ای کنم و از مردم برای موفقیت ایران تقاضای دعای خیر دارم.

     
آی اسپورت
2014-06-02 22:17:50
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر