فهرست
نماینده آل اشپورت: به کی‌روش پول دادیم مشکل‌مان حل شد!
نماینده آل اشپورت: به کی‌روش پول دادیم مشکل‌مان حل شد!

نماینده آل اشپورت: به کی‌روش پول دادیم مشکل‌مان حل شد!

آی اسپورت – نماینده شرکت آل اشپورت از صلح با کارلوس کی روش خبر داد . اتفاقی که پس از پرداخت مبلغی به وی سرانجام حاصل شده است !

جعفری امشب درباره مشکلات این شرکت با کی روش ، ضمن اعلام این خبر درباره مبلغ توافق شده گفت :  به لحاظ اخلاقی نمی توانم در این مورد صحبت کنم اما ما برای تامین نظر کی روش با وی به لحاظ مالی به توافق رسیده ایم.

وی همچنین در مورد اینکه چند دست لباس در اختیار بازیکنان تیم ملی در جام جهانی قرار خواهد گرفت؟ گفت: به اندازه کافی لباس در اختیار بازیکنان و کادر فنی گذاشته شده و آنان می توانند لباس های خود را به علاقمندان هم هدیه کنند.

وی قرارداد این شرکت با تیم ملی فوتبال ایران را تا پایان سال 2015 اعلام کرد و بیان داشت: در این جام جهانی فقط اعضای تیم ملی ایران پیراهن های شرکت آل اشپورت را به تن خواهند کرد.

نماینده خاورمیانه شرکت آل اشپورت در مورد مشکلات پیش آمده در رابطه با پیراهن تیم ملی هم گفت: سوء تفاهمی بود که خوشبختانه حل و فصل شد.

وی ادامه داد : پیراهن های شرکت آل اشپورت به هیچ عنوان در دوبی تولید نمی شود و آنچه که دراختیار تیم ملی فوتبال ایران قرار گرفته همگی از تولیدات شرکت در کشور آلمان بوده است.

جعفری ادامه داد: این شرکت در جام جهانی 2006 آلمان تامین کننده پیراهن تیم اسلواکی بود و با تیم های بسیاری از کشورهای اروپایی از جمله آلمان و فرانسه قرارداد دارد و در خاورمیانه هم با 30 تیم همکاری می کند و کویت هم به زودی قرار است با امضا قراردادی از پیراهن های این شرکت برای تیم های ملی خود استفاده کند.

وی همچنین در خصوص اینکه شرکت آل اشپورت برای قرارداد با تیم ملی با شرکت دیگری رقابت داشت؟ گفت: به طور قطع رقیب وجود داشته و تا دو ماه آینده هم این فرصت را به فدراسیون داده ایم که هر زمانی شرکتی بهتر از ما توانست منافع تیم ملی را تامین کند ما قرارداد خود را فسخ می کنیم اما رقبای ما برندهایی نبودند که بتوانند تامین کننده منافع تیم ملی باشند!

جعفری درعین حال تصریح کرد: در قرارداد با تیم ملی بندی وجود دارد که هر زمانی که جایگزینی بهتر از ما پیدا شد می توانند قرارداد را لغو کنند

  ۳  
آی اسپورت
2014-06-02 22:34:32
نظر دهید
۳ نظر
-
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۳:۱۲
اسلواکی که جام 2006 نبود!!!!
حبیب
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۸:۴۱
تو که راست میگی! احتمالا مدیران آلمانی شرکت آل اسپورت هم که سر تمرین تیم ملی رفتند، تحت تاثیر مواد روانگردان گفته اند که این لباس ها تقلبی است...
خونه به خونه
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۰:۲۷
کشته مرده این جمله اتم : "رقبای ما برندهایی نبودند که بتوانند تامین کننده منافع تیم ملی باشند!" یعنی آدیداس و نایکی و پوما . . . گلابی هستند برند نیستند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر