فهرست
وزیر ورزش : پیش بینی نتایج تیم ملی زیبنده نیست / نتیجه هم نگرفتیم خوب بازی کنیم
وزیر ورزش : پیش بینی نتایج تیم ملی زیبنده نیست / نتیجه هم نگرفتیم خوب بازی کنیم

وزیر ورزش : پیش بینی نتایج تیم ملی زیبنده نیست / نتیجه هم نگرفتیم خوب بازی کنیم

آی اسپورت – وزیر ورزش ، دومین چهره مهم مراسم استقبال از ملی پوشان بود که  آروز کرد تیم ملی تا نیمه نهایی جام جهانی بالابرود!  

به گزارش گل  و به نقل از ایسنا  محمود گودرزی در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتبال ایران در جمع خبرنگاران به سئوالات آنها پاسخ داد:

غیرت و شرافت و لیاقت

 امیدوارم بازیکنان تیم ملی در جام جهانی بازی خوب و شرافتمندانه‌ای خود به نمایش بگذارند و همچنین به اخلاق و فرهنگ بالای ایرانیان توجه ویژه‌ای داشته باشند و ان‌شاءالله با عملکرد خوب خود بتوانند دل مردم ایران را شاد کرده و آنچه را که لیاقت این مردم بزرگ است را به آن‌ها بدهند. امیدوارم بازیکنان غیرتمندانه در این بازی‌ها ظاهر شوند و اگر نتیجه هم نگرفتیم، خوب بازی کنیم.

تسلیت به توفان زده ها

جای رییس جمهور در این مراسم خالی بود اما به دلیل ضایعه‌ای که در تهران افتاد ایشان نتوانستند در این مراسم حضور پیدا کنند. متاسفانه شنیدم برخی از هموطنان تهرانی در این واقعه آسیب دیدند و حتی ممکن است خانواده‌هایی نیز داغدار شده باشند که به آن‌ها نیز تسلیت می‌گویم. امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاق‌هایی نباشیم.

پیش بینی زیبنده نیست !

پیش‌بینی خیلی در این باره زیبنده نیست. اما امیدوارم بازیکنان تیم ملی با جنگندگی در بازی‌ها به میدان بروند و ا ن‌شاءالله با توکل به خدا نتایج خوبی را کسب کنند و من نمی‌توانم در این باره پیش‌بینی خاصی داشته باشم.پیش‌بینی در این باره خیلی صحیح نیست چرا که باید عوامل متنوع و متعددی حادث شوند تا یک تیم به پیروزی دست یابند که در این باره امیدوارم همه عوامل دست به دست هم دهند تا تیم ملی نتایج خوبی در جام جهانی کسب کند.

کی روش به کفاشیان بستگی دارد

اینکه دولت و وزارت ورزش از ماندن کی‌روش در تیم ملی فوتبال ایران پس از جام جهانی حمایت خواهد کرد یا خیر سئوال خوبی است .  دولت در تمام شرایط از فدراسیون‌ها حمایت کرده و خواهد کرد. امیدوارم این بار هم بتوانیم حمایت خوبی داشته باشیم. تا حالا با حمایت‌هایی که انجام داده‌ایم رضایت فدراسیون و تیم را جلب کرده‌ایم اما باقی موضوع درباره ماندن کی‌روش به کفاشیان و فدراسیون فوتبال بستگی دارد.

     
آی اسپورت
2014-06-02 23:21:30
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر