فهرست
آماربازی با چلسی-لیورپول؛ بربادرفته!
آماربازی با چلسی-لیورپول؛ بربادرفته!

آماربازی با چلسی-لیورپول؛ بربادرفته!

آی اسپورت - شب گذشته (سه شنبه) شاهد شکست لیورپول در برابر چلسی در چارچوب رقابت های جام حذفی انگلستان بودیم و با این شکست، لیورپول از رقابت برای کسب این جام کنار رفت. به گزارش Opta،  با شکست لیورپول در برابر چلسی و حذف این تیم از دستیابی به جام حذفی، رویای کسب سه گانه برای این تیم خاتمه یافت. همچنین با شکست  قرمزها در برابر واتفورد، رکورد یک فصل بدون شکست در لیگ برتر انگلیس و کسب جام طلایی توسط آرسنال، دست نخورده باقی ماند. همچنین تعداد شکست های لیورپول در فصل 2019/2020  در تمامی رقابت ها به عدد 6 رسید (باخت به تیم های منچسترسیتی، ناپولی، استون ویلا، اتلتیکو مادرید، واتفورد و چلسی) که از این نظر، رکورد منچستریونایتد در فصل 1998/1999 با 5 شکست دست نخورده باقی ماند. به این ترتیب، منچستریونایتد تنها تیم انگلیسی است که موفق به کسب سه گانه و کمترین تعداد شکست در طول یک فصل در تمامی رقابت ها است و آرسنال نیز به تنها تیم انگلیسی تبدیل می شود که یک فصل را بدون شکست در لیگ برتر به پایان رسانده است. نکات آماری بازی لیورپول و چلسی در جام حذفی انگلستان را مرور می کنیم:

 

در 10 بازی اخیر لیورپول و چلسی در جام حذفی، چلسی در 6 بازی پیروز شده است و آخرین تقابل دو تیم در جام حذفی مربوط به سال 2012 و فینال این رقابت ها است که چلسی با نتیجه 2-1 موفق به شکست لیورپول شد.

لیورپول در بازی های اخیر خود در جام حذفی و در فصل جاری از 32 بازیکن مختلف استفاده کرده است.

آدرین، دروازه‌بان لیورپول در فصل جاری، 3 اشتباه منجر به گل داشته است؛ بیشتر از هر بازیکن دیگری در لیورپول.

کپا آریزابالاگا در بازی با لیورپول موفق به ثبت 5 سیو شد؛ بیش از از 24 بازی اخیر خود در لیگ برتر انگلیس.

لیورپول برای اولین بار از سال 2016 در 3 بازی پیاپی، 2 گل در 3 رقابت مختلف دریافت کرده است. در سال 2016 چنین اتفاقی در برابر تیم های سویا، آرسنال و برنلی رخ داد.

لیورپول در 4 بازی اخیر خود در تمامی رقابت ها متحمل 3 شکست شده است؛ این تعداد شکست در 66 بازی اخیر این تیم در تمامی رقابت ها رخ داده بود.

لیورپول پس از شکست در برابر اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا، در 3 بازی بعدی خود 6 گل دریافت کرد و متحمل 2 شکست شد که این دو شکست موجب از دست رفتن سه گانه و کسب جام طلایی در انتهای فصل جاری شد.

 

۱    
آی اسپورت
2020-03-05 01:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر