فهرست
یک اتفاق نه چندان ساده؛ کی‌روش از آل اشپورت حق سکوت گرفت
یک اتفاق نه چندان ساده؛ کی‌روش از آل اشپورت حق سکوت گرفت

یک اتفاق نه چندان ساده؛ کی‌روش از آل اشپورت حق سکوت گرفت

آی‌اسپورت‌ ـ تماشای چهره وحید جعفری نماینده خاورمیانه آل اشپورت در مراسم بدرقه تیم‌ملی‌ خبر از ماجراهای جالبی می‌ داد. این برند آلمانی با وجود همه مشکلات این چند ماه کماکان پای کار است و از مواضع خود عقب نمی‌ کشد اگرچه او در مصاحبه با خبرنگاران می‌ گوید قرارداد این شرکت با فدراسیون طوری تنظیم شده که اگر برندهای دیگر بخواهند جلو بیایند آل اشپورت کنار می‌ کشد!
امروز وحید جعفری با لبخند در مقابل خبرنگاران از توافق این شرکت با وکیل کارلوس کی‌روش گفت؛ کی‌روش که در دو، سه ماه گذشته موضع گیری های تندی را علیه آل اشپورت انجام داده بود. به گفته جعفری مشکلش با این کمپانی حل شده و با دریافت مبلغی در جام‌جهانی آل اشپورت پوش خواهد بود. این در حالی است که از کی‌روش بعید بود که بعد از موضع گیری های مستقیم اینقدر راحت با آل اشپورت به صلح برسد.
امروز منابع خبری آی‌اسپورت‌ مبلغ قرارداد این کمپانی و کی‌روش را 150هزار دلار اعلام کرده اند، عددی که کی‌روش با دریافت آن در جام‌جهانی برند آل اشپورت را می‌ پوشد و البته دیگر اعتراضی هم به کیفیت لباس ها نخواهد کرد. قدیم ها به این کار اسم خاصی می‌ دادند ولی حالا که قبل از جام‌جهانی است همه باید به فکر حمایت از تیم‌ملی‌ باشیم و اصلا به ذهنمان خطور نکند که معامله کی‌روش و آل اشپورت و صلح ناگهانی شان اتفاق چندان جالبی نیست.
شما می‌ توانید نظر خود را در این زمینه با ما در میان بگذارید، آیا شما این تغییر موضع را می‌ پسندید و آن را حرفه ای می‌ دانید؟
  ۳  
آی اسپورت
2014-06-03 01:24:48
نظر دهید

۳ نظر
محسن
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۱۴
من مطمئن هستم که اگه لباس ها بازهم کیفیت نداشته باشه کیروش سکوت نمیکنه.بنا نمیشه که چون قرارداد داره طرف رو برده خودش کرده باشه.کیروش به خاطر کارنامه کاری خودش هم که شده باشه اگه مشکلی ببینه کوتاه نمیاد.
من
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۱۶
شهر که بی صاحب باشد همین می شود ......... تو روز روشن علنا باج می گیره کسی هم کارش نداره. البته با دسته گلهایی که فدراسیون کفاشیان به آب داده تاکنون این مورد در برابر آنها عددی نیست.
JAV
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۰۰:۵۸
اسمش حق السکوت نیست! کسانی‌ که چهره شناخته شدهٔ بین‌المللی داشته باشن، بابتِ تبلیغی که می‌کنن پول میگیرن، همون‌جور که مسی میگیره یا کریستیانو رونالدو (مثلا مسی با وجودی که بارسلونا با نیکی قرارداد داره بطور شخصی‌ تبلیغ آدیداس می‌کنه چون با نیکی به توافق مادی نرسیده). وحید جعفری یه کلاش تمام عیاره، که عرف بین‌المللی رو میشناسه ولی‌ به عمد با شانتاژ و جو کثیف کردن، سعی‌ داره به نفع کمپانی که در اون مشغول به کاره و بالطبع خودش سود برسونه (ال اسپورت)، در این راه از هیچ عملِ غیر حرفه‌ای و بی‌ اخلاقی‌ فرو گذار نیست. از فرستادن اجناس بیکیفیت تا شانتاژ خبری.

مردم ایران هم متأسفانه چون هیچ ارتباطی‌ با دنیای مدرن ندران، آشنایی با این نوع قرارداد‌ها ندارند و براشون عجیبه.

ال اسپرت یه کمپانی ‌ست که "باید" بهترین کیفیت رو تهیه کنه، و فدراسیون نالایق تنها وظیفه‌ای که داره کنترل کیفیته. اینکه اجناس نامرغوب تهیه شده و عدّه‌ای اعتراض کردن، به نفع تیم‌ ملیه. متاسفانه فدراسیون نالایق نه تنها از منافع ملی‌ در مقابل منافع یه کمپانی دفاع نمی‌کنه، بلکه از این اجناس دفاع هم میکنه که بشدت آدم رو مشکوک میکنه نکنه "حق حسابی‌" داده شده که رئیس فدراسیون بجای دفاع از منافع ملی‌، با اون رفتار و گفتار سخیفش، لودگی میکنه و میگه لابد لباس هارو با آب گرم شستن یا بد تر از اون قرار نیست تعداد زیادی لباس به تیم‌ داده شه (انگار هزینه‌اش قرار از جیبِ ایشون یا فدراسیون داده شه).

سر جریانِ پلنگ ایرانی‌ هم گروه پیشنهاد دهند طرحِ گرافیکی با کار هنردمندی داخلی‌ تهیه کرده بودن که باز هم فدراسیونی‌های کج سلیقه زرتی طرح رو به فاک دادن و مضحکه عام کردن با اون عکس دانلود شده ۱۲ دلاری. اینم کت شلوارا که انگار از جمهوری خریدن! تو همین مملکت خودمون کلی‌ کمپانی مثل هاکوپیان داریم ، که حاضرن پول تبلیغ هم بدن و اونارو تهیه کنند (البته احتمالا همین کار رو کردن ولی‌ کسی‌ که نظر داده در مورد رنگ و طرح، احتمالا همسره ریس فدراسیون بوده تا یه کارشناس مد). کفاشیان و تیمش اگر پول نگرفته باشن بابتِ این کج سلیقگی ها، حتما آدم هائی بغایت احمق و سطحی هستن با این دست پختشون.

حقیقتاً این سطح از ناا لیاقتی، سفاهت، حماقت، لودگی، و بیشعوری جمع شده در یه نفر به اسمِ کفاشیان نوبره. بد تر از دکی دهان باز میکنه منتظری یه سوژهٔ تمسخر و آبرو ریزی جور بشه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر