فهرست
گزینه های آرسنال برای نقل و انتقالات تابستانی؛ سردار آزمون در کنار دی ماریا
گزینه های آرسنال برای نقل و انتقالات تابستانی؛ سردار آزمون در کنار دی ماریا

گزینه های آرسنال برای نقل و انتقالات تابستانی؛ سردار آزمون در کنار دی ماریا


آی اسپورت- اولی دیویس یکی از نویسندگان سایت خبری hereisthecity از پنج ستاره ی گروه اف به عنوان کاندیداهای حضور در آرسنال نام برد او پیش بینی کرد که آرسن ونگر پس از جام جهانی 2014، به این گزینه ها برای انتقال به استادیوم امارات فکر خواهد کرد.

در بین این پنج نامزد احتمالی آرسنال نام سردار آزمون ستاره ی 19 ساله ی تیم ملی ایران هم دیده می شود اولی دیویس، اینگونه ستاره ی 19 ساله تیم روبین کازان را توصیف می کند:\" ستاره ای کوچک که به \"لیونلی مسی ایران\" شهره شده است علاقه مندان زیادی در اروپا دارد او با درخشش در روبین کازان روسیه همه را تحت تاثیر قرار داده است. با این وجود آزمون هنوز تنها 19 ساله است و در 14 بازی برای روبین کازان 4 گل به ثمر رسانده است. آرسنال به نظر می رسد برای جذب او وارد عمل شود، آرسن ونگر علاقه ی زیادی برای جذب استعدادهای جوان و توسعه ی آن ها دارد.\"

علاوه بر سردار آزمون، در لیست پیش بینی اولی دیویس برای حضور در جمع آرسنالی ها بازیکنانی نظیر، مارکوس روجا، اور بانگا و آنخل دی ماریا از آرژانتین به همراه آسمیر بگوویچ از بوسنی نیز به چشم می خورند تا گروه اف رقابت های جام جهانی را برای توپچی ها حساس تر از سایر گروه ها کند.

البته با خط خوردن آزمون در لیست نهایی کیروش، باید دید که آیا پیش بینی این نویسنده ی بریتانیایی به حقیقت می پیوندد یا سایر ستاره های این گروه به جمع توپچی ها می پیوندند.
     
آی اسپورت
2014-06-03 01:22:44
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر