فهرست
چرا مسی تمدید نمی‌کند؟
چرا مسی تمدید نمی‌کند؟

چرا مسی تمدید نمی‌کند؟

آی‌اسپورت- ستاره آرژانتینی تنها یک مشکل برای تمدید قراردادش دارد. شایعات درباره لیونل مسی در روزهای گذشته زیاد شده. این اتفاق زمانی افتاد که یوردی مستره، نایب رییس ورزشی باشگاه بارسلونا، در مراسم معارفه پائولینیو ادعا کرد که ستاره آرژانتینی هنوز قراردادش را تمدید نکرده. این سخنان بر خلاف ادعای خوسپ ماریا بارتومئو بود که در شروع جولای اعلام کرد مسی تا سال ۲۰۲۰ در بارسلونا می‌ماند.

روز گذشته خبری منتشر شد که منچسترسیتی ممکن است بتواند رقم فسخ ۳۰۰ میلیون یورویی قرارداد مسی را بپردازد. پپ گواردیولا، سرمربی تیم انگلیسی به این موضوع اشاره کرد و گفت‌: تنها تیمی که می‌تواند این رقم را بپردازد منچسترسیتی است. این اتفاق پس از پیوستن نیمار به پاری ‌سن‌ ژرمن ممکن است رخ دهد چون باشگاه فرانسوی توانست با پرداخت ۲۲۲ میلیون یورو قرارداد مهاجم برزیلی را با بارسلونا فسخ کند.

البته روایت شده که باشگاه بارسلونا تنها به یک دلیل تمدید قرارداد ستاره آرژانتینی انجام نشده . مدیران بارسا هنوز یک تاریخ مناسب برای اعلام این موضوع پیدا نکرده‌اند. هر دو طرف برای تمدید قرارداد به توافق رسیده‌اند و تنها منتظرند که در یک تاریخ مناسب این اتفاق رخ دهد. باشگاه نمی‌خواهد تمدید قرارداد مسی در فصل نقل‌ و انتقالات رخ دهد. با این شرایط احنتمالا  که پس از ۳۱ آگوست  و پایان فصل نقل و انتقالات  این موضوع نهایی شود.

     
آی اسپورت
2017-08-23 17:42:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر