فهرست
بودیمیر سوپر ماریوی جشن قهرمانی!
بودیمیر سوپر ماریوی جشن قهرمانی!

بودیمیر سوپر ماریوی جشن قهرمانی!

آی‌اسپورت- پرسپولیس در نهایت با گل ماریو بودیمیر موفق شد قهرمان لیگ شود. مهاجم کروات تیم پرسپولیس که در زمستان جانشین گادوین منشا شد تا مشکلات پرسپولیس در خط حمله حل شود، روزهای پرنوسانی را با پیراهن این تیم سپری کرد اما در نهایت پایان خوشی را در لیگ برتر برای خود و تیمش رقم زد تا پرسپولیسی ها حتی اندیشه حفظ او را نیز در سر داشته باشند.

 بودیمیر پیش از این بازی ۶ اثر مثبت در تیم پرسپولیس داشت یا به عبارت دقیق تر با دو گل (یکی پنالتی جام حذفی)، دو پنالتی گیری و دو پاس گل، نقش خود در پرسپولیس را به شکلی متوسط ایفا کرده بود. او در دیدار با ماشین سازی نمایش قابل قبولی داشت و فارغ از یک پنالتی منجر به گل، چند موقعیت ساخت و در یک صحنه مشکوک به پنالتی نیز حضور داشت.

نمی توان نمایش او در مقابل ماشین سازی و پاختاکور را با عملکرد امروزش مقایسه کرد اما می توان به جرات گفت گلی که ماریو به پارس زد، مهم ترین حرکتش در این چند ماه اخیر با پیراهن پرسپولیس بود که به نوعی برانکو را هم روسفید کرد. این مهاجم ۳۳ ساله در دقیقه ۴۱ این بازی با جای گیری فوق العاده و ضربه ای نوک پا، توپ را به قعر دروازه رحمان احمدی فرستاد تا شیرینی قهرمانی پرسپولیسی ها با این گل بیشتر و بیشتر شود.

 البته گل سه امتیازی به پارس جنوبی روزهای مملو از ناکامی بودیمیر در پرسپولیس را به باد فراموشی نخواهد سپرد و می توان از نمایش های این بازیکن انتقاد هم کرد، اما حداقل نمایش بودیمیر در مقابل پارس جنوبی و ماشین سازی، او را خریدی کارآمد نشان می دهد و پرسپولیسی ها را به آینده اش امیدوار می کند. آینده ای که البته در همین روزهای بعدی فراخواهند رسید و حالا دیگر پرسپولیسی ها از این بازیکن، انتظار گل های سه امتیازی و عملکردهای بهتر برای قهرمانی در جام حذفی را خواهند داشت.

 بودیمیر در این مدت بازی های زیادی در لیگ برتر برای پرسپولیس انجام داد اما هیچگاه موفق به گلزنی نشد. البته او دچار بدشانسی هم شد اما به هر حال ناکامی در به ثمر رساندن گل برای یک مهاجم خارجی در لیگ ایران، اتفاقی بسیار منفی تلقی می شود و فارغ از او، مربی اش را هم زیر سوال می برد. بنابراین بودیمیر با این گل، در شب جشن قهرمانی قرمزها، برانکو را رو سفید کرد و حتی می توان از تعبیر خامه روی کیک برای گل سه امتیازی مهاجم کروات به پارس استفاده کرد.

 در روزهای نخست حضور ماریو بودیمیر در پرسپولیس، هواداران این تیم امیدوار بودند مهاجم سابق تیم دیناموزاگرب با پیراهن تیم محبوبشان در سه تورنمنت لیگ، آسیا و حذفی بدرخشد و لقب سوپرماریو را از آن ها بگیرد که البته تا آخرین روزهای لیگ این چنین نشد اما بودیمیر با گلزنی به پارس، حداقل برای یک شب، به «سوپر ماریو» در نزد پرسپولیسی ها تبدیل شد.

۱۸ ۴  
آی اسپورت
2019-05-17 02:07:00
نظر دهید

۴ نظر
کریم
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۳:۴۱
قهرمانی تیم منفور حکومت در لیگی که خودش برگزار میکنه فدراسیون و داوران و وزارت و برگزار کننده هاش همه وابسته به حکومت هستن نه غیرقابل پیش بینی بود نه تعجب برانگیز. اگر اتفاقی به غیر از این در لیگ مهندسی شده میفتاد باید تعجب میکردیم. اما نکته تاسف برانگیز تر ریختن یه سری نادان به خیابون بعد از قهرمانی از پیش مشخص شده پرسپولیس بود. وقتی میگیم سرمردم رو با فوتبال گرم میکنن و نتایج مهندسی شده دقیقا مصداق همینه. در این شرایط اسفناک کشور و گرونی همینا صداشون درنمیاد اما برای یه فوتبال اونم مهندسی شده نصف شب ریختن بیرون. پس تصادفی نیست که مملکت به این روز افتاده. حکومت بر مردمی رو که با این مسائل پیش پا افتاده میشه سرکارشون گذاشت کار سختی نیست.
۲ ۱
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۶:۳۱
آبو بریز همانجا که می سوزه
۱
پرسپولیسی ام
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۴:۵۰
امشب هتریک قهرمانی کاپیتان بلند شو.یاد همه درگذشتگان یاد هادی
شاهین ممسنی ❤❤
جمعه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۵:۰۱
کاری به عوام ندارم که قدرت تحلیل و درک فوتبالی ندارند و روی صحبتم با مثلا کارشناسان حوزه فوتبال است.
۱. بودمیر از لیگی متفاوت با لیگ ایران میاد... با کارنامه قابل دفاع از دیناموزاگرب که این روزها صادق محرمی ستاره و پدیده لیگ برتر ایران را در لیست خروجی قرار داده است. نیاز به گذر زمان دارد تا با تیم مچ شود و دست‌کم شش ماه لازم است تا معلوم شود مهره موثری برای پرسپولیس هست یا نه!
۲. عملکرد بودمیر در پرسپولیس قابل دفاع است. هر وقت بازی کرده موثر بوده و هر وقت نبوده پرسپولیس در گلزنی به مشکل خورده و آمار میگه بهترین زوج برای علیپور بوده است... در بازی با پارس جنوبی بدون استرس بازی کرد و الحق و الانصاف جزو بهترین ها بود..

۳. به پروفسور برانکو و انتخابش ایمان داریم، همان طور که وصله نچسبی مث مسلمان را با تیپا بیرون کرد و روز خوش ندید و منشا را به استقلال داد که تنها یک گل شانسی به ثمر رساند پس حتما برای انتخاب بودمیر دلایل قانع کننده ای داشته و دارد..
۴. زنده باد پرسپولیس و همه هواداران پرسپولیس❤
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر