فهرست
آمار تیم زیدان بدون راموس؛ نمی‌بازند؟
آمار تیم زیدان بدون راموس؛ نمی‌بازند؟

آمار تیم زیدان بدون راموس؛ نمی‌بازند؟

آی اسپورت- آسیب دیدن سرخیو راموس در دیدار تیم ملی فوتبال اسپانیا و آلبانی در انتخابی جام جهانی 2018 و دوری 6 هفته‌ای او از میادین، خبر بدی برای رئال مادرید بود. با این حال مادرید زیدان، بدون راموس شکست را نمی‌شناسد. تیم در هشت بازی بدون کاپیتان خود، 6 پیروزی و دو مساوی کسب کرده. مادرید بدون کاپیتانش برابر اسپورتینگ خیخون، لوانته، سویا، ایبار، ختافه و رایووایکانو، پیروز و برابر رئال بتیس و ایبار مساوی شد. در هشت بازی که مدافع اسپانیایی حضور نداشت، زیدان در بیشتر بازی‌ها از زوج په‌په و رافائل واران استفاده کرد. در 6 بازی این دو مدافع در کنار هم قرار گرفتند.

راموس در دو شکست مادرید با زیدان حضور داشته.  این تیم در فصل گذشته برابر همشهری‌اش یعنی اتلتیکومادرید، یک بر صفر شکست خورد و مقابل ولفسبورگ در دیدار رفت یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دو بر صفر مغلوب شد. در زمان رافائل بنیتس همچنین آماری ثبت شده. مادرید بنیتس بدون راموس هیچ شکستی نخورد. در مجموع 20 دیداری که این مدافع اسپانیایی در دوران زیدان و بنیتس در ترکیب حضور نداشته، 17 پیروزی و سه تساوی به دست آمده. آخرین شکست مادرید بدون راموس به 10 مارس 2015 بازمی‌گردد. این بازی در مرحله یک هشتم نهایی برابر شالکه در سانتیاگوبرنابئو برگزار و مادرید چهار بر سه پیروز شد.

البته رئال مادرید در نبود کاپیتان، گل‌های بیشتری دریافت کرده. میانگین گل خورده مادرید در نبود این بازیکن، 0.87 است. زمانی هم که راموس د ترکیب حضور دارد، این میانگین به 0.82 می‌رسد. در مجموع راموس 124 بازی را از دست داده. در این دیدارها مادرید 93 برد، 18 مساوی و 13 شکست را به ثبت رسانده.

امشب سفیدپوشان در نبود کاپیتان خود به مصاف رئال بتیس می‌روند. مادرید با هدایت زیدان و بدون راموس، برابر این تیم به تساوی دست یافته بود اما اکنون سرمربی فرانسوی به دنبال کسب پیروزی است چون این تیم در سه بازی پیاپی لالیگا سه تساوی کسب کرده.

۱    
آی اسپورت
2016-10-15 14:45:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر