فهرست
فن خال: چیزی نمانده بود سرمربی تاتنهام شوم
فن خال: چیزی نمانده بود سرمربی تاتنهام شوم

فن خال: چیزی نمانده بود سرمربی تاتنهام شوم

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی جدید منچستریونیتد، تایید کرد که پیش از پیوستن به این باشگاه، در آستانه برعهده گرفتن هدایت تاتنهام قرار داشت.

نتایج ضعیف تاتنهام در نیم فصل دوم فصل اخیر، باعث شده بود تا شایعاتی در مورد اخراج تیم شروود پیش از پایان فصل منتشر شود و در این بین، از فن خال به عنوان گزینه اصلی نام برده شد.

اما بعد از اخراج دیوید مویس از منچستریونایتد، فن خال به عنوان جانشین او معرفی شد و هدایت تاتنهام هم به مائوریسیو پوچتینو، سرمربی فصل قبل ساوتهمپتون، رسید.

فن خال فاش کرد که به دلیل علاقه اش به جیمی گریوز در کودکی، نزدیک بود هدایت تاتنهام را برعهده بگیرد اما در نهایت راهی الدترافورد شد.

او به خبرنگاران گفت:\" من به بستن قرارداد با تاتنهام خیلی نزدیک شده بودم. وقتی بچه بودم، به خاطر جیمی گریوز، تاتنهام را دوست داشتم. جیمی گریوز قهرمان کودکی من بود. به همین خاطر خیلی به این باشگاه نزدیک شدم.\"

فن خال همچنین در مورد سبک کاری و روش ارتباطی اش با بازیکنان گفت:\" فکر می کنم این مسئله خیلی مهم است. من مربی ای هستم که می خواهم رابطه خوبی با بازیکنانم داشته باشم.

هر کاری لازم باشد انجام می دهم تا به این سطح برسم. بازیکنان زیادی هستند که چیزهای خوبی در مورد من می گویند. همچنین بازیکنانی هم هستند که از دست من عصبانی اند، مانند فرانک ریبری، لوکا تونی، هریستو استویچکف و ریوالدو.\"

     
آی اسپورت
2014-06-03 12:14:29
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر