فهرست
ادعای مارکا؛ مصدومیت رونالدو، شدیدتر از حد انتظار
ادعای مارکا؛ مصدومیت رونالدو، شدیدتر از حد انتظار

ادعای مارکا؛ مصدومیت رونالدو، شدیدتر از حد انتظار

آی اسپورت - روزنامه ی مارکا امروز در گزارشی از طولانی شدن دوره ی مصدومیت کریستیانو رونالدو مهاجم رئال مادرید و تیم ملی پرتغال ابراز نگرانی کرد. مصدومیت رونالدو می تواند حضور این بازیکن در جام جهانی را تحت الشعاع قرار دهد.

مصدومیت رونالدو آنقدرها هم که گفته می شد سبک نیست. ظاهرا مصدومیت رونالدو از یک گرفتگی ساده ی عضلانی خیلی بیشتر است و این بازیکن از ناحیه ی تاندون پای چپش مصدوم است. دلیل این مصدومیت را هم می توان در فصل پرکار و سختی که به رونالدو گذشت جستجو کرد. به میدان رفتن در مسابقات سخت آنهم با وجود مصدومیت.

واضح است که بازی کردن رونالدو در بازی های اول جام جهانی یک ریسک برای بنتو مصدوم می شود. چرا که تاندون پای چپ رونالدو همین حالا هم متورم است و کار کشیدن از پای مصدومش می تواند به قیمت پارگی تاندون تمام شود. در این صورت نباید شانسی برای موفقیت پرتغال در جام جهانی قائل باشیم.

البته عملکرد مثبت رونالدو در این جام جهانی می تواند توپ طلای سوم دوران حرفه ای او را به همراه داشته باشد و این چیزی نیست که کریس به سادگی از آن بگذرد.

  ۵  
آی اسپورت
2014-06-03 17:17:31
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۹
امیدوارم به جام جهانی نرسه.
Sep
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۳۳
«واضح است که بازی کردن رونالدو در بازی های اول جام جهانی یک ریسک برای بنتو مصدوم می شود.»
محسوب بوده منظورتون؟
الیاس
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۲
وای ... خدایا کمک کن ...
ali
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۳
خدا نکنه.
only barca
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۵۹
اگه دوپینگ آزاد بود خیلی وقته پیش از این مصدومیت خلاص میشد، برای مسی هم همینطور اگه دوپینگ آزاد بود این همه از میادین دور نمیشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر