فهرست
لوکاس مورا: من جزوی از نسل جاه طلب پاری سن ژرمن هستم
لوکاس مورا: من جزوی از نسل جاه طلب پاری سن ژرمن هستم

لوکاس مورا: من جزوی از نسل جاه طلب پاری سن ژرمن هستم

آی اسپورت-لوکاس مورا،مهاجمم پاری سن ژرمن،گفت که از بودن در پاریس خوشحال است و قصد ندارد پی اس جی را ترک کند و از این که جزئی از نسلی از فوتبالیست های پاری سن ژرمن که به \"نسل جاه طلبان\"معروفند است به خودش افتخار می کند.

این ستاره بازیساز برزیلی را در فصل 2012/13 از سائوپائولو به قهرمان لیگ فرانسه پیوست.

مورا در فصل گذشته 5 گل برای پی اس جی به ثمر رساند و نقش زیادی در تکرار قهرمانی این فصل پاریسی ها داشت.

با وجود آینده درخشانی که در انتظار موراست و نقش کلیدی که  هافبک 21 ساله در بازی پی اس جی دارد اخیرا گزارش هایی حاکی از این بود که مالک پی اس جی قصد فرستادن لوکاس مورا به چلسی و خرید ادن هازارد،ستاره سابق لاشامپیونه ، را دارد.

گفته می شود پی اس جی پس از موفقیت در جذب داوید لوییز با 50 میلیون یورو از چلسی در نظر دارد یک پیشنهاد وسوسه برانگیز را برای خرید هازارد به مسئولان چلسی ارائه دهد.

با این وجود لوکاس مورا به له پاریزین می گوید:\"من تمام بازی ها را بازی نکردم ولی در بازی های مهم حضور داشتم و گل های حساسی زدم،ما پارسال 3 جام بردیم و من خودم را  بخشی از این تیم می دانم.

من جزوی از نسل جاه طلب پی اس جی هستم،از بودن در پاریس واقعا راضیم.ما هر روز شاهد افزایش قدرت و احترام باشگاه در سطح جهانیم،مطمئنم پی اس جی روزی موفقیت های زیادی کسب خواهد کرد و یکی از بهترین تیم ها در دنیا خواهد شد.\"

     
آی اسپورت
2014-06-03 18:21:49
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر