فهرست
مقدماتی یورو؛ برد انگلیس و فرانسه؛ توقف پرتغال
مقدماتی یورو؛ برد انگلیس و فرانسه؛ توقف پرتغال

مقدماتی یورو؛ برد انگلیس و فرانسه؛ توقف پرتغال

آی اسپورت - انگلیس در شب هت‌تریک استرلینگ، توانست ۵-۰ چک را شکست دهد و پرتغال نیز در خانه به نتیجه ای بهتر از تساوی بدون گل نرسید.

در دومین شب از مرحله مقدماتی یورو در ماه مارچ، از گروه اول دو مسابقه برگزار شد. انگلیس در بازی نخست خود در مقدماتی یورو، توانست جمهوری چک نامدار را با ۵گل شکست دهد تا برای رقبا خط و نشان بکشد. در این بازی استرلینگ در دقایق ۲۴، ۶۲ و ۶۹ سه گل برای تیم ملی کشورش زد، هری کین از روی نقطه پنالتی گل دوم بازی را زد و توماس کالاس در دقیقه ۸۴ به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. در دیگر بازی این گروه، بلغارستان و مونته نگرو به تساوی ۱-۱ رسیدند.

در بازی های گروه دوم، پرتغال علیرغم بازگشت رونالدو نتوانست اکراین را شکست دهد و با تساوی بدون گل در خانه متوقف شد. لوکزامبورگ در خانه موفق شد ۲-۱ لیتوانی را شکست دهد.

در گروه هشتم هم سه بازی برگزار شد. فرانسه قهرمان جهان در گام نخست ۴-۱ مولداوی را شکست داد. گریزمن در دقیقه ۲۴، واران دقیقه ۲۷، ژیرو دقیقه ۳۶ و در نهایت امباپه در دقیقه ۸۷ گلزنان فرانسه بودند. تک گل مولداوی دقیقه ۸۹ توسط آمبراس به ثمر رسید. ایسلند در همین گروه ۲-۰ توانست آندورا را شکست دهد و ترکیه نیز با همین نتیجه میزبانش آلبانی را مغلوب ساخت.

     
آی اسپورت
2019-03-23 02:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر