فهرست
کفاشیان و کی‌روش کماکان در نقطه ابهام/ پول تمدید موجود نیست
کفاشیان و کی‌روش کماکان در نقطه ابهام/ پول تمدید موجود نیست

کفاشیان و کی‌روش کماکان در نقطه ابهام/ پول تمدید موجود نیست

آی‌اسپورت‌ ـ مصاحبه صبح امروز علی کفاشیان در فرودگاه امام شامل جمله هایی عجیب و پراهمیت بود. کفاشیان که دیروز سرپایی با حسین فریدون برادر رئیس جمهور جلسه ای برگزار کرد و درباره تمدید قرارداد کی‌روش با وی به  گفت‌وگو نشست، صبح بعد از جلسه ای مفصل تر با محمود گودرزی وزیر ورزش در پاسخ به خبرنگاران گفت: اگر بودجه ورزش ایران همین باشد که هست سخت می‌ شود انتظار داشت که قرارداد کارلوس کی‌روش تمدید شود.
کفاشیان در این مصاحبه از کلمه  جالبی استفاده کرد و گفت: این ظلم به سایر ورزش هاست که با این بودجه بخواهیم انتظار کمک بیش از این را از وزارت ورزش داشته باشیم.
در حالی که کفاشیان همواره از تمایل خود برای تمدید قرارداد با کارلوس کی‌روش گفته است، به نظر می‌ رسد همه چیز به نتایج این سرمربی در جام‌جهانی و بازخورد این نتایج در افکار عمومی وابسته است. با توجه به تجربه قبلی در مورد برانکو ایوانکوویچ و پس از اتفاقات دو شکست مقابل مکزیک و پرتغال شاید همان بهتر باشد که درباره کی‌روش بعد از جام‌جهانی تصمیم گیری کرد. نکته مهم این است که با توجه به شرایط تیم‌ملی‌ و قدرت حریفان ایران کارلوس کی‌روش بعد از جام‌جهانی قدرت کمتری برای چانه زنی داشته باشد. البته در صورت موفقیت تیم‌ملی‌ در این رقابت ها هم اتفاق به شکل دیگری رقم خواهد خورد. اگر ایران در جام‌جهانی بدرخشد همه افکار عمومی به سمت تمدید قرارداد با کی‌روش پیش خواهد رفت و آن وقت دولت و وزارت ورزش مجبورند خواسته های فدراسیون و کی‌روش را تامین کنند.
شما هم می‌ توانید در این زمینه با ما همفکری کنید، آیا استراتژی فدراسیون درباره کی‌روش صحیح است؟

  ۵  
آی اسپورت
2014-06-03 20:14:01
نظر دهید

۵ نظر
علیرضا نیجریه ای
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۶
به نظر من که بعد از بازی با نیجریه باید برید دنبال مربی جدید. یکی مثله علی پروین خان!
-
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۹
اگه نتیجه بگیره که میره تاتنهام. اونور ماجرا رو همیشه نمیبینیم.
میتی
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۴۸
اصولا تجربه نشان داده که برنامه ریزی بلند مدت و منطقی کارآمدتر از دنباله روی افکار عمومی است که نه رسانه فراگیر در اختیار دارد و نه نظرسنجی های درستی ارائه می شود. در ضمن افکار عمومی بسیار احساسی برخورد می کنند و فدراسیون می بایست با جمع بندی کردن این موضوع و مشورت با اهل فن تا به حال تصمیم نهایی خود را می گرفت. آنچه مسلم است، کمبود بودجه ایده آل های برنامه ریزی را دنبال نمی کند و به احتمال زیاد فدراسیون دو سال آینده را با مربی ایرانی سپری خواهد کرد و برای جام جهانی 18 یک مربی خارجی خواهد آورد. اگر به من هم بودجه نمی دادند احتمالا همین کار را می کردم.
علی
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۵۰
تمدید باشه واسه بعد جام! عجله کار شیطونه..
محسن
سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۴
از یک سال پیش خواستار تمدید قرارداد کیروش با ایران بودم.زمانی که دلار هزاروخورده ای بود بعضی از این مربی های داخلی رقم قراردادشون 800 میلیون تا یک میلیارد هم میرسید درحالی که دستمزد کیروش اونموقع به پول ما میشد 1/5 میلیارد تومن.دلار که اینجوری سر به فلک کشید مبلغ قرارداد کیروش خیلی تو چشم اومد.حالا هم اگر قرارداد کیروش رو تمدید نکنن باز باید سرو کارمون بیفته با همین مربی های وطنی که یه مدرک ای آسیا دارن و پدر فوتبال مارو درآوردن.من به شخصه اگه کیروش بره به مربی ای کمتر از شوستر و آلگری و مارتینو راضی نمیشم.این فدراسیون هم یکم از خودش عرضه نشون بده یه اسپانسر جور کنه و دستمزد کیروش رو از طریق اون بده.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر