فهرست
بررسی شرایط بوسنی پیش از دیدار مقابل مکزیک؛ حال اژدها خوب است!
بررسی شرایط بوسنی پیش از دیدار مقابل مکزیک؛ حال اژدها خوب است!

بررسی شرایط بوسنی پیش از دیدار مقابل مکزیک؛ حال اژدها خوب است!

آی اسپورت- تیم فوتبال بوسنی چند روز پیش موفق شد 2-1 ساحل عاج را شکست دهد و حالا خود را برای دیدار بعدی مقابل مکزیک آماده می‌کند.

بازی کردن به دیدار‌های گذشته ی آنها نشان می‌دهد که آنها شرایط بسیار خوبی دارند و در دیدار با مکزیک که آخرین بازی آماده سازی آنها خواهد بود، عیار اصلی آنها پیش از جام جهانی مشخص می‌شود.

جو خوب تیم

هوای خوبی در رختکن اژدها استشمام می‌شود. همه ی بازیکنان به خوبی تمرین می‌کنند و می‌خواهند خود را ثابت کنند. کادر فنی از بازیکنان راضی است و پختگی با تجربه ها در کنار انگیزه ی جوانان، ترکیب خوبی در این تیم به وجود آورده است.

در سن لوییس شواهدی وجود دارد که نشان می‌دهد به مسیر درست بازگشته‌اند. سوسیچ و هم‌تیمی هایش امیدوارند که در آینده خوب کار کنند.

مشکلات دفاعی

با وجود اینکه بوسنی و هرزگوین موفق شد ساحل عاج را شکست دهد، ولی مشکلات زیادی در خط دفاعی این تیم به چشم می‌خورد. بعضی اوقات به نظر حضور بازیکنان حریف در محوطه ی جریمه و موقعیت سازی آنها آسان به نظر می‌رسد. البته مشخصا مشکل اینجا بود که موجزا در سمت راست دفاع حضور نداشت.

با حضور بیچاکچیچ، مدافع جوان فرایبورگ، خط دفاع بوسنی استحکام بیشتری خواهد داشت و او در صورت بازی کردن مقابل مکزیک یا آرژانتین، توانایی هایش را ثابت خواهد کرد.

ویسچا و بسیچ، امیدهای تیم

ویسچا و بسیچ در چند بازی پایانی بسیار خوب کار کرده‌اند. این دو خط دفاع ساحل عاج را به شدت اذیت کردند و روی گل اول، با اشتباه مدافع ساحل عاج و شوت خوب بسیچ، ادین ژکو صاحب موقعیت شد و موفق شد گل اول بازی را به ثمر برساند.

مقابل ساحل عاج، آنها ثابت کردند که قابل اطمینان هستند. همچنین اوکیزائوائو نیز بسیار خوب کار کرد. دوندگی عالی، پاس گل و.... . او در سطح بسیار بالایی بازی کرد.بسیچ آینده ی این تیم است. سرمربی بوسنی هافبکی یافته که سریع است و تصمیمات خوبی با توپ می‌گیرد.

هواداران، همچنان یار دوازدهم.

هواداران بوسنی به حضور تیمشان در برزیل بسیار امیدوارند.آنها همیشه پشت اژدها هستند و از او حمایت می‌کنند. پیشتر مقابل دروگبا و حالا مقابل مکزیک و در آینده مقابل آرژانتین.

ولی همه چیز در صبر خلاصه شده است. بازیکنان بوسنی می‌خواهند با بازی‌های هجومی خود، سرنوشت صعود را در دستان خودشان داشته باشند. با حمایت هواداران از اژدها، مطمئنا کار آنها آسان تر خواهد بود. حضور در دور  دوم جام جهانی دور از دسترس نیست.

     
آی اسپورت
2014-06-03 22:43:04
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر