فهرست
عددبازی با استقلال خوزستان-ذوب‎؛ ۸تایی‎ها!
عددبازی با استقلال خوزستان-ذوب‎؛ ۸تایی‎ها!

عددبازی با استقلال خوزستان-ذوب‎؛ ۸تایی‎ها!

آی اسپورت – ذوب‎آهن اصفهان امروز با پیروزی 2-0 بر میزبانش استقلال خوزستان 35 امتیازی شد و به رده دوم جدول رده‎‌بندی لیگ برتر صعود کرد. شاگردان امیر قلعه‎نویی در هفته بیست و دوم میزبان استقلال تهران خواهند بود و با توجه به نتایج خوب ذوب‎آهن در هفته‎های اخیر،  این بازی می‌تواند یک بازی حیثیتی و جذاب و 6 امتیازی باشد.

  • این پنجمین برد پیاپی ذوب‎آهن در هفته‎های اخیر بود. آنها در 7 بازی آخر خود 6 برد و یک تساوی به دست آورده‎اند و بهترین تیم نیم‎فصل دوم هستند. آخرین باخت آنها به بازی هفته چهاردهم مقابل پرسپولیس برمی‌گردد. بعد از آن باخت 4-0 شایعه برکناری امیر قلعه‎نویی از هدایت ذوب‎آهن مطرح شد اما این اتفاق نیفتاد و ذوب‎آهن امروز به رده دوم جدول صعود کرد.
  • ذوب‎آهن در بازی رفت هم 6-0 استقلال خوزستان را شکست داده بود و با دو گل بازی امروز، آنها در مجموع تیم اهوازی را 8تایی کرده‌اند.
  • مرتضی تبریزی زننده یکی از گل‎های امروز ذوب‌آهن، در بازی رفت 4 گل به استقلال خوزستان زده بود. او در حال حاضر با 10 گل زده در رده دوم جدول گلزنان لیگ برتر قرار دارد و نیمی از این گل‌ها را به اسقلال خوزستان زده است. او یک‎سوم گل‌های تیمش را هم در این فصل به ثمر رسانده است.
۳    
آی اسپورت
2018-01-24 17:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر