فهرست
کریمی قراردادش را منتشر کرد؛ دعوت از همه
کریمی قراردادش را منتشر کرد؛ دعوت از همه

کریمی قراردادش را منتشر کرد؛ دعوت از همه

آی‌اسپورت- سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت اقدام به انتشار قراردادش با این باشگاه کرد. پس از انتشار قرارداد کارلوس کی‌روش در رسانه‌ها و حاشیه‌هایی که این مسئله به‌دنبال داشت، علی کریمی قراردادش با باشگاه سپیدرود رشت را منتشر کرد. این اتفاق در حالی رقم خورده که کریمی در چند ماه اخیر انتقادهای زیادی نسبت به فدراسیون فوتبال و کارلوس کی‌روش داشته و پس از انتشار قرارداد سرمربی تیم ملی نیز برخی هواداران به این مسئله انتقاد کرده خواستار این شدند تا کریمی هم قراردادش را منتشر کند.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود از این‌ رو قراردادش را منتشر کرد و از سایر همکاران خود (سرمربی دیگر تیم‌های لیگ برتری) نیز خواست در این راه او را همراهی و قرارداد خود را منتشر کنند.

در زیر تصاویر مربوط به قرارداد ۱۱ماده‌ای علی کریمی با باشگاه سپیدرود را مشاهده می‌کنید.

 

 

 

 

 

 

نود

۹ ۲۴  
آی اسپورت
2018-03-13 23:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۴ نظر
Pepsi
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۴۵
برای یکسال مبلغ 1 میلیارد و 300 میلیون تومن؟! برای مربی که مدرک نداره و سابقه هم نداره + سپیدرود هم تیمی نیست که برای قهرمانی یا سهمیه بجنگه .... معقولانه ست؟
ناصر شجاعی
سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۵۵
علی کریمی عزیزه و عزتمند ولی وقتی علی کریمی برای اولین سال مربیگریش ۳۳۰ میلیون تومن میگیره، در حالیکه حتی مدرک حتی A آسیا رو نداره پس کیروش با اون همه سابقه درخشان سالی ۱۲۰۰۰۰۰ یورو حق شه.
حمید
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۲:۵۴
اولا درستش 1.4 میلیون یوروست نه 1.2، که با نرخ هر یورو 5700 میشه کمی بیشتر 8 میلیارد برای یک فصل بدون محاسبه پاداش و البته مالیات هم بر عهده فدراسیونه.
اما کریمی باید مالیاتشو خودش بده یعنی قراردادش از 1.3 میلیارد می رسه تقریبا به چیزی حدود 1 میلیارد (دقیقشو نمی دونم). یک نکته مهم هم اینه که قرارداد کیروش به یورو بسته شده. این یعنی این که از اونجایی که با افزایش تورم نرخ یورو هم به صورت متناسب افزایش پیدا میکنه در نتیجه تورم و گرونی تاثیری رو دستمزد کیروش نداره اما دستمزد کریمی رو هر سال 10 تا 15 درصد کاهش میده. یعنی اینکه دستمزد یک میلیاردی کریمی دو سال دیگه معادل با رقمی در حدود 800 میلیون در سال جاریه. خلاصه اینکه اگه جزئیات رو در نظر بگیری دستمزد کیروش بدون محاسبه پاداش ها چیزی در حدود 10 برابر علی کریمیه.
حالا رقم 1.2 میلون دلار پاداش کیروش رو هم برای صعود در نظر بگیر که میشه 5.7 میلیارد که اگه فرض کنیم برای 3 سال بوده یعنی سالی حدودا 2 میلیارد. که با اون 8 میلیارد سالانه می رسه به 10 میلیارد. پس اختلاف دستمزدها از ده برابر هم میزنه بالاتر. تازه این ها فقط بخشی از پاداش هاست و بقیه پاداش ها رو امار دقیق نداریم که حساب کنیم.

۵
روستایی
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۶:۰۸
یورو به نرخ روز حساب میکنی برادر ؟!
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۶:۱۳
مقایسه دستمزد دو نفر وقتی درسته که اون دو نفر در شرایط مشابه باشند از هر لحاظ!
کریمی کریمیه و اول راه و کی روش هم کی روشه و انتهای راه
بهتر است حداقل سی سال دیگه صبر کنیم و آنوقت قرارداد اون زمان کریمی را با امروز کی روش مقایسه کنیم اگر تازه آنوقت کریمی اندازه ی کی روش بشود
۸
حمید
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۴۴
به روستایی:
بله یورو رو باید به نرخ روز گرفت. خوبی قرارداد به یورو یا دلار هم همینه دیگه. هر چی پول مملکت بی ارزش بشه ارزهایی مثل دلار یا یورو ارزششون رو حفظ می کنن و معادل تومنی قرارداد مدام گرون میشه. برای همینه باید به نرخ روز حسابشون کرد. که توی متن هم توضیح دادم. اما ...
بر اساس استانداردهای جهانی منتشر کردن قراردادها کار شدیدا غیر حرفه ایه (هر چند توی ایران می گن باید این کارو بکنین). توی اروپا و امریکا خیلی بی ادبی حساب میشه اگه در مورد دستمزد کسی ازش سئوال کنی. بعضا حتی زن و شوهر هم از دستمزد همدیگه خبر ندارن. منتهی توی همین اروپا و امریکا و وقتی به چهره های شاخص که مورد توجه مردم هستند میرسه نکات اصلی قراردادها (نه کل قرارداد) به صورت صادقانه اطلاع رسانی میشه. برای همینه که ما در مورد قرارداد نیمار، مسی و رونالدو اطلاع داریم.

منتهی امان از بی عرضگی فدارسیون ایران که طبق معمول هیچ جزئیاتی در مورد قرارداد کیروش نمیده تا همه بدونن چه خبره. اونقدر مخفی کاری می کنن که کار به اینجا برسه.

به پرسپولیس واقعی:
من خودم نیومدم بین این نفر مقایسه کنم منتهی وقتی بحثش مطرح شده لازم دیدم برای برخی از دوستان توضیح بدم تا دقیقتر به قضیه نگاه کنن. به نظرم کریمی اشتباه کرد که قرارداد خودش و کیروش رو منتشر کرد. و البته همینطور که برای دستمون هم توضیح دادم طبق معمول نقش پر رنگ فدارسیون بی نهایت بی عرضه ما در این ماجرا پیداست. ای کاش از اول اطلاع رسانی شفاف داشتن تا کار به اینجا نکشه. شما وقتی آدمی هستی که دستمزد بالایی داری اگه مدام لاپوشونی کنی قطعا شائبه در موردتون به وجود میاد حتی اگه هیچ تخلفی هم نکرده باشی. در مورد چهره های خاص و افراد مشهور همه جای دنیا حساسیت وجود داره.
ميلاد
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۰۱
اين ابزار پوپوليستي نخنما شده. كدوم مربي خارجي موافق انتشار قراردادش در رسانهاست؟ يه كاري ميكنيم كه هيچ مربي خوب خارجي ديگه پاشو ايران نزاره. اگرشما پولشم داشته باشي نميتوني مربي رو بياري اينجا. چه تيم ملي چه باشگاه. فرق هست بين پهلوان و پوپوليست. ضمن اينكه راه دور زدنش هم اسان است. يك قرارداد جعلي براي روزنامه يكي اصل كه ميزاري تو جيبت. زيره ميزي ميدي.
روستایی
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۲
خیلی زیاده!
برای کسی که هیج رزومه نداره ، جلای وطن نکرده ، جلای اروپا نکرده ، از اروپا به خاورمیانه نیامده ، عادت به بی نظمی و چمن خراب و آماتوری داره ، خیلی هم زیاده!
طفلک کی روش ، در پایان مربی گری اش با آن همه نام و شهرت اومده خاورمیانه اونم نه جاهای مدرنش مثل حاشیه ی خلیج فارس ،
گیر چه جماعتی افتاده!
کریمی از هوا افتاده ،تو خاک خودش ، تو کشور خودش و اول راه مربی گری اش ، شده سرمربی با این رقم هنگفت ؛
پس کی روش که آخر راهه و باید بارشو ببنده و از جاهای خوب اومده اینجا ...
نمیدونم چی بگم و باید چقدر بگیره!

کریمی باید بیاد توضیح بده دلیل این قراردادشو
مجتبی
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۱۳
بهشت کریمی واقعا همینجاست ! حتی یک تیم افغانی یا پاکستانی هم به علی کریمی نمیدن اونوقت بدون مدرک بدون تجربه مربیگری و با کلی حاشیه و عدم تعادل روانی سالی ۱/۳۰۰/۰۰۰/۰۰۰ !!! واقعا حق هم داری از همه چی شاکی باشه ! فوتبال واقعا کثیفه !!
جيم
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۲۸
اين همه سال خارج بوده، سرسوزن روي عقل و منطق اين بشر تاثير نذاشته....
اي كاش جناب عدالتخواه/ممدمايلي شماره دو ياد ميگرف اولين چيز تو اروپا حفظ حريم شخصي و اطلاعات شخصي ست .... شفافيت هيچ ربطي به عكس گرفتن و قراردادن قرارداد تو اينترنت نداره. چنانچه شما يكنفر تو دنيا نمي كني اينكار رو بكنه .... شفافيت مربوط ميشه به ارائه ي اطلاعات درست به سازمان هاي نظارتي و مالياتي .... متاسفانه شعورش در حدي نيست كه اينارو بفهمه و عوام كالانعام جامعه هم عاشق همين افراد امي ميشوند
محسن
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۴۴
اکثر نظرات، منطقی بود و نظر شما منطقی و مستدل.به خصوص توضیحی که در مورد چگونگی شفافیت مالی دادید.
حسین قهار
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۳۸
خداوکیلی مملکت برای امثال تو و بقیه فوتبالیستهای بیسواد گلستونه ! من با مدرک دکتری به زور ماهی ۴ تومن درآمد دارم اونوقت بیسوادی مثل کریمی که هنرش بازی کردن بوده و کل عمرش رو عشق و حال کرده اینطوری در میاره !! واقعا متاسفم .
ادر
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۶:۳۳
داداش تو با همچین ضریب هوشی داغونی 4 هزار تومان هم زیادت هست. کریمی هنرش تو پاهاش بوده و با همین هنر ناب تا ته دنیای فوتبال یعنی بایرن مونیخ هم رسیده. اما تنها هنر شما اینه که شکمت کار میکنه. همین.
۳
هومن
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۰:۴۸
آقای کریمی به نظرت الان این مبلغ کمه؟ سپیدرود ببین کجای جدوله!!!
رضا
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۰۷
به به ،خوش بحالت کریمی جان.من حاضرم مادام العمر تمدید کنم با سپید رود.بدون مدرک مربیگری و بدون رزومه کاری و با اون نتایج افتضاح.......اونوقت این آقا خودش رو با کیروش مقایسه میکنه،خجالت هم خوب چیزیه بابا.کجای دنیا اینقدر بهت پول میدن
محمد از دزفول
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۱:۳۹
به نظر شما این رفتارهای کریمی اونم چند ماه مونده به جام جهانی چه معنایی میتونه داشته باشه؟؟؟ اخه تو چجوری میتونی خودتو با کیروش مقایسه کنی؟ واقعا متاسفم برای کشوری که کریمی شده ادم خوبش. این اقا تعادل روحی و روانی درستی نداره،اگه راست میگه یبارم بیاد رابطشو با هدایتی واسه مردم توضیح بده. کریمی بازیکن خوبی بود ولی الان داره ریشه به تیشه تیم ملی میزنه
نظر ٣
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۶:۳۸
اي كاش خبر رو كامل مينوشتيد. علي كريمي همزمان با انتشار اين قراردادش به كارلوس كيروش طعنه زده و در صدد ايجاد حاشيه براي مربي تيم ملي ايران هست، انهم ٣ ماه قبل از جام جهاني!! بقولي enough is enough, جناب علي كريمي نه بازيجه هست نه ادم ساده. ايشون يك خيانتكار و شياد فرصت طلب هست كه از سادكي طرفدارانش نهايت سو استفاده رو داره ميبره. اميدوارم همه دوستان بدون تعصب قضاوت كنند و همه حمايت كامل از تيم ملي و عناصرش در اين زمان بسيار حياتي كنند.
۹
آنتی شومن
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۷:۰۲
کریمی خودش رو هم قد و قواره کیروش فرض کرده وه اینقدر رجز میخونه.تو اگه نردی قرارداد بایرن مونیخت هم بذار.
۷
نظر ٣
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۷:۵۲
جرا نظر من را جاب نكرديد؟ شما هم!؟ عجب....
۲
حمید
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۸:۲۴
لطف کن قرارداد دوهفته ای با نفت رو هم منتشر کن
۹ ۱
ميلاد
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۱۶
اونو كه بالاي ١ ميليارد بود. كلا ايشون بد بازي خورده. بجز به مشت موتور گازي هيچ كس اين كارارو تعييد نميكنه. در ضمن شما كار خوب بكن پول خوب هم بگير. ايشون مربي سپيدرود ولي همه جا هست جز سپيدرود. اگر فردا اين تيم سقوط كنه همينها كه داش علي ميكنن با اردنگي و فحش خانوادگي از ايشون پزيرايي ميكنند.
۲
نظر ٣
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۰:۳۴
جرا ٢ كامنت قبلي من را جاب نكرديد؟!
۱
پرسپولیس واقعی
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۱۱:۲۶
همه میدانند که از مدافعان کارلوس کی روش هستم که قبلا دلائلش را به کرات گفتم.

راجع به علی کریمی هم بارها نظرم راگفتم.
اما امروز می بینم دست کم راجع به علی کریمی حق داشتم.
دیده بودمش قبل از اعزام به جام جهانی آلمان در تست گروهی پیش از اعزام در بیمارستان ایرانشهر تهران ؛
آن روز او باهمه ی اعضای تیم ملی فرق داشت ، تنها روی صندلی در گوشه ی از درمانگاه تخصصی نشسته بود سرش پایین و به اطراف بی توجه بود؛
بقیه ی اعضای تیم در بهت پرسنل و بیماران طبیعی رفتار کردند ، آنقدر گوشی مد نبود ولی تک و توک می امدند و عکس می گرفتند ولی علی کریمی فقط با خودش بود، حتی دایی ایستاد تا نوجوان ناواردی باهاش عکس بگیره ، گوشی هنگ کرده بود ولی دایی صبوری کردودل نوجوان را نشکست اما

کریمی رفت جام جهانی ودر برگشت خودش را جدا از تیم کرده بود و تصمیم گرفت بین مردم عادی بنشیند(این را روزنامه های آنزمان گفتند ).
بله !
از یک جایی به بعد کریمی تصمیم گرفت خودش را مردمی کند ، با کارهایی که هیج سودی دیگر نداشتند اما دل مردم را بدست می اورد.
از جایی که دیگر دیر شده بود.
اکنون دارد ثابت میکند راه نفوذ به قلبهای هواداران پرسپولیس را بلد است حتی اگر هیج سودی برای هیج کس نداشته باشد ، حتی اگر چشمش را به جاهای دیگر ببندد، ایشان تقاص تمام دور بودنهایش را بدجوری از این مردم دارد می گیرد با حمله به تیم ملی و سرمربی تیم ملی و قرارداد چهارسال پیشش

اگر هریک از مربیان فعلی ما جای کارلوس کی روش بود دستور میداد شب و روز مردم اورا سجده کنند.
سی سال بعد اگر همچنان همین کریمی بین مردم باشد ، ....
۵
بهنام
پنجشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶، ۱۴:۱۴
همه فوتبال ایران را قبل و بعد از کیروش دیدن ، قبلا خود کریمی فوتبال بازی میکرد و مربی ایرانی و کروات با دستمزد بالا هم دیدیم ولی هیچ سودی نداشتن حتی ضرر و ابروی ایران بردن حتی بازیکنی اگر مصدوم میشد بازیکن جایگزین اون پست نبود همیشه باخت داشتیم میگفتن حریف قدری بود هیچ تیم خارجی حاضر مسابقه با ایران نبود ، ولی با اومدن کیروش ننه من غریبه ام نیست جایگاهمون بهتر شد حتی تیم های خارجی هم حاضرن مسابقه بدن ، علی کریمی اول راهه باید مو هات مثل کیروش سفید بشه تا چیزی یاد بگیری با دیونه داد و بیداد مشکلت حل نمیشه ، اگر شعور داشتی لیاقت ورزش داشته باشی باید سنگین باشی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر