فهرست
حاشیه های سفر ملی پوشان به برزیل+ عکس
حاشیه های سفر ملی پوشان به برزیل+ عکس

حاشیه های سفر ملی پوشان به برزیل+ عکس

آی اسپورت- بازیکنان تیم ملی فوتبال با هواپیمای بوئینگ 777 خطوط هوایی امارات که لوگوی جام جهانی برروی آن نقش بسته بود با خلبانی کاپیتان احمد صمیمی تهران را در ساعت 5 و 20 دقیقه بامداد به مقصد دوبی ترک کردند و پس از یک ساعت و 50 دقیقه به فرودگاه دوبی رسیدند. 

کاپیتان صمیمی در ابتدا و انتهای پرواز خبر حضور ملی پوشان در هواپیما را اعلام کرد که مورد تشویق سایر مسافران قرار گرفت و در پایان هم برای بازیکنان تیم ملی در جام جهانی آرزوی موفقیت کرد. 

بازیکنان تیم ملی که تنها یک ساعت در فرودگاه دوبی حضور داشتند پس از یک ساعت و سی دقیقه و ساعت 8 و 30 دقیقه پرواز طولانی خود را به مدت 15 ساعت به سمت سائوپائولو برزیل حرکت کردند.

\"این

\"این

بازیکنان تیم ملی به محض ورود به هواپیما و استقرار در صندلی های خود به استراحت پرداخته و پس از نزدیک شدن به شهر سائوپائولو در داخل هواپیما، لباس های فرم خود را پوشیده و پس از فرود هواپیما در فرودگاه سائوپائولو مورد استقبال مسوولان فیفا قانع زاده سفیر ایران در برزیل و اعضای سفارت جمهوری اسلامی ایران در این کشور قرار گرفتند.

تعداد زیادی از خبرنگاران که برای تهیه خبر به فرودگاه آمده بودند، پس از درخواست مصاحبه، کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی به نمایندگی از کاروان ایران دقایق کوتاهی با آنها صحبت کرد و پس از آن به داخل فرودگاه رفته و در بخش جایگاه ویژه فرودگاه وسایل و بارهای آنها تحویل داده شد. 

در این میان و بنا بر اعلام قبلی فیفا، در اتاق مجاور CIP لباس تیم ملی ایران قرار داشت و همه بازیکنان تیم ملی موظف به امضای آن بودند تا در موزه جدید فیفا قرار بگیرد.

\"پیراهن

پس از انجام تشریفات مربوط به فرودگاه، بازیکنان تیم ملی وارد اتوبوستیم ملی شدند که شعار افتخار پارس و پرچم ایران برروی آن نقش بسته بود وارد شدند و به سمت هتل محل اقامت خود رفتند و در بدو ورود مورد استقبال کودکانی قرار گرفتند که با لهجه زیبایی و با پرچم ایران و به فارسی به کاروان ایران خوشامد می گفتند: خوش آمدید به برزیل.

پس ورود به هتل، شهردار سائوپائولو به همراه همسرش در محل هتل ایران حاضر شد و ضمن اهدای پرچم برزیل به کی روش با اعضای تیم ملی ایران عکس یادگاری گرفت.

\"پس

از نکات جالب توجه حضور پلیس فدرال، ایالتی و فضای شدید امنیتی اطراف فرودگاه و در مسیر هتل و همچنین داخل هتل و محیط پیرامونی آن است که جلب توجه می کند.

در بدو ورود بازیکنان به هتل تعدادی از ایرانی های هوادار تیم ملی به محل هتل آمده و تیم ملی را تشویق کردند.

\"تیم

دو افسر امنیتی از سوی کشور برزیل از بدو ورود تیم ملی و یک رابط فیفا با تیم ملی همراه خواهند بود.

بازیکنان تیم ملی به محض ورود به هتل و استراحتی کوتاه و صرف شام کار خود را با تماشای دسته جمعی دیدار تیم ملی نیجریه و یونان در کنار کادر فنی تیم ملی و کی روش آغاز کردند.

  ۱۳  
آی اسپورت
2014-06-04 11:25:58
نظر دهید

۱۳ نظر
Ara
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۴۶
یوزپلنگ تو لباس عوض شده !
-
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۱:۴۶
چرا زن شهردار حجاب نداره پس ؟؟؟؟؟ د ل و ا پ س ش د ی م
ابول چلسی
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۰۲
خداکنه صعودکنن :|
علی
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۱۴
اقا اون مانیتور تو هواپیما داشت فیلمای منشوری نشون می داد!!
Sajjad
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۴۴
منم دلواپسم .. میفهمی ؟؟؟ دلواپس :)))
محسن جمکرانی
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۳
بچه ها با این نشاطی که دارن وتوکل به خدا ایشالا صعود میکنیم.
محسن جمکرانی
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۳
بچه ها با این نشاطی که دارن وتوکل به خدا ایشالا صعود میکنیم.
محسن جمکرانی
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۳
بچه ها با این نشاطی که دارن وتوکل به خدا ایشالا صعود میکنیم.
محسن جمکرانی
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۱۴
بچه ها با این نشاطی که دارن وتوکل به خدا ایشالا صعود میکنیم.
فریدون
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۲۶
مثل اینکه آل‌اشپورت به فیفا هم لباس تقلبی انداخته!
این لباسی که من میبینم حداقل درجه چهاره!
عادل لاهیجان
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۲۹
همه ی حواس ما بهخ نیجریه است از بوسنی غافلیم..باور کنین بوسنی قوی تر از نیجریه است..دو بازی آخرش ساحل عاج و مکزیک برد...خدایا تو کمکمون کن....کارمون واقعا سخته فقط آبرومندانه در حد نام ایران بازی کنین بچها
دلواپس تر
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۵:۴۹
پلاستیکی که دست رحمان احمدیه تو عکس آخر مال سیگار esse هست.نکنه اونجا هم بساط قلیون به راهه؟خیلی د ل و ا پ س م.
سینا
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۱۸
اگه این برنامه هسته ای رو محدود نمی کردن الان به بازیکنان اورانیم 20% می دادیم قهرمان میشدیم دلواپسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر