فهرست
فرصت سوزی به سبک دنیل/ شانس بالای رحمان برای شماره یک شدن در برزیل
فرصت سوزی به سبک دنیل/ شانس بالای رحمان برای شماره یک شدن در برزیل

فرصت سوزی به سبک دنیل/ شانس بالای رحمان برای شماره یک شدن در برزیل

آی اسپورت - دنیل داوری از همان روزهای نخست، با لیبل جانشین مهدی رحمتی وارد فوتبال ایران شد. خبر صعود او و تیمش به رقابت های بوندس لیگا، چالش جذابی را در برابر این دروازه بان قرار داد و او به مدت یک فصل در یکی از بهترین لیگ های جهان عملکرد چندان بدی نداشت. او یکی از بهترین بازیکنان فصل برانشوایگ بود و در بعضی از مسابقات(به ویژه دیدار رفت با دورتموند) در اندازه های یک دروازه بان کلاس اول جهانی نشان داد. اوضاع در تیم ملی اما برای این دروازه بان خوب پیش نرفت. او در دو دیدار اخیر ابتدا آن اشتباهات بد را در برابر گینه به نمایش گذاشت و سپس با تردید در خروج از دروازه، پایه گذار گل آنگولا به تیم ملی ایران شد. این دو مسابقه با رقبای آفریقا، شانس فیکس بودن داوری در برابر نیجریه را به شدت کاهش دادند.

 به نظر می رسد داوری هنوز نتوانسته اعتماد به نفس لازم برای قرار گرفتن در چارچوب دروازه تیم ملی را به دست بیاورد. اشتباهات فراوان دروازه بانی که پتانسیل های زیادی برای درخشش درون دروازه دارد، نشان می دهد دستکش های او هنوز گرم نشده اند و این مسئله، تردید کی روش برای استفاده ثابت از او را افزایش داده است. اگر اتفاق خاصی رخ ندهد، احتمالا این رحمان احمدی خواهد بود که به عنوان گلر ثابت، روی خط دروازه ایران در جام جهانی قرار می گیرد. او پیش تر با عملکرد خوبش در سه دیدار آخر مقدماتی جام جهانی، امتحانش را پس داده است و لیگ موفقی را پشت سر گذاشته است. نقطه عطف حضور رحمان در تیم ملی، دبل سیو به یاد ماندنی اش در دیدار برگشت با کره جنوبی بود. او در صورت انتخاب شدن به عنوان دروازه بان اصلی ایران، باید با تعدادی زیادی از این موقعیت های خطرناک دست و پنجه نرم کند. 

  ۴  
آی اسپورت
2014-06-04 13:19:52
نظر دهید

۴ نظر
الیاس
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۰
اصلا داوری استعداد نداره ... الانم که از برانشوایگ انداختنش بیرون ... همونجا هم از دلایل اصلی سقوط بود ... حامد لک را که دعوت نکرد , رحمتی هم دعوت نکرد پس باید رحمان را بذاره ...
داوری نصف بازی رو در پرچین بسر میبره...
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۲
من ازش بهتر گلری میکنم.. لایی هم خوب میخوره...
ابول چلسی
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۲۳
به نظرم حق رحمانه که گلراولمون باشه
-
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۳۵
به جز رحمتی و احمدی هیچ دروازه بان خوب و شیش دونگی تو ایران نیست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر