فهرست
وضعیت پیچیده رونالدو ؛ کریس از دو ناحیه مصدوم است
وضعیت پیچیده رونالدو ؛ کریس از دو ناحیه مصدوم است

وضعیت پیچیده رونالدو ؛ کریس از دو ناحیه مصدوم است

آی اسپورت - به نظر می رسد بازی کردن رونالدو در فینال چمپیونز لیگ وضعیت مصدومیت او را وخیم تر کرده باشد. کادر پزشکی تیم ملی پرتغال شب گذشته در مورد وضعیت خاص رونالدو و نیز په په یک جلسه ویژه را ترتیب داد.

در این جلسه مشخص شد که مصدومیت رونالدو نه از یک که از دو ناحیه است. بهترین بازیکن جهان از ناحیه ران چپ یک مصدومیت مزمن دارد و دیروز مشخص شد که او از التهاب تاندون نیز رنج می برد .

کریستیانو یک هفته است که زیر نظر تیم پزشکی تمرینات فشرده و خاصی را انجام می دهد . با این وجود هنوز ابهامات در مورد رسیدن او به جام جهانی برطرف نشده است.اینکه او بازی با آلمان را زا دست بدهد بسیار محتمل به نظر می رسد.

از طرف دیگر په په هنوز نتوانسته بر مشکلات عضلانی خود که از بازی با وایادولید گریبانگیر آن است ، غلبه کند. او این روزها در هتل به تمرینات اختصاصی مشغول است.این احتمال می رود که او نیر بازی ابتدایی پرتغال را از دست بدهد.

به عکس په په رونالدو در تمرین دیروز پرتغال شرکت کرده و حتی به توپ ضربه زد . دیروز نانی بازیکن منچستر یونایتد اعلام کرد که همه پرتغالی ها تا لحظه آخر منتظر کریستیانو می مانند .

نانی اولین بازیکنی بود که پس از رسیدن پرتغالی ها به برزیل خود را به تیم پرشکی معرفی کرد و در مورد مصدومیت جزئی خود با آنها مشورت کرد . او که جام جهانی قبلی را بدلیل مصدومیت از دست داده بود ، اضافه کرد که رونالدو به سرنوشت او دچار نخواهد شد و بطور حتم به بازی های جام جهانی خواهد رسید.

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-04 14:11:22
نظر دهید

۲ نظر
الیاس
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۷
خیلی خبر بدی بود ... ای اسپورت تو شادی ها باید جبران کنی ... ولی بنازم این بشر را که با مصدومیت هم بهترین بازیکن جهان است ...
AMD
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۵۹
اینا همش کار خداست،زمانی که مسی مصدوم بود اکثر ریالیا مسخره اش میکردن ولی حالا... ولی بازم امیدوارم رونالدو سالم بشه و به جام جهانی برسه چون واقعا بازیکن بزرگیه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر