فهرست
بنزما : فتح لادسیما با بزرگترین باشگاه تاریخ رویایی بود / زیدان گاهی می گوید ای کاش با من همبازی بود
بنزما : فتح لادسیما با بزرگترین باشگاه تاریخ رویایی بود / زیدان گاهی می گوید ای کاش با من همبازی بود

بنزما : فتح لادسیما با بزرگترین باشگاه تاریخ رویایی بود / زیدان گاهی می گوید ای کاش با من همبازی بود

آی اسپورت - کریم بنزما فصل گذشته در رئال مادرید از لحاظ فردی تقریبا موفق بود و البته با این تیم دو جام ارزشمند را نیز تصاحب کرد. مصاحبه امروز ال گاتو با مجله معتبر فرانس فوتبال را اینجا بخوانید :


لادسیما

به همین خاطر به رئال آمدم. برای بدست آوردن دهمین قهرمانی اروپا با بزرگترین باشگاه  تاریخ فوتبال . دوست داشتم که با رونالدو نیز همبازی باشم. از روز اولی که به مادرید آمدم در مورد لادسیما با من صحبت می کردند. قهرمانی در اروپا رویای من از کودکی بود و خوشحالم که در 26 سالگی به همه افتخارات ممکن با رئال رسیده ام. این اولین قهرمانی من در اروپا بود و بیشتر از این نمی توانم راضی باشم.

تاثیر زیدان در رئال

او یک افتخار غیر قابل انکار است . حتی کریس رونالدو نیز زیدان را ستایش می کند. او با تیم ملی فرانسه و رئال مادرید تاریخ را عوض کرده است . از لحظه ورود من به مادرید همیشه پشتیبان من بوده و در زمانی که انتقادات از من به اوج خود می رسید ؛ همواره از من دفاع می کرد.

از نظر من زیدان یک انسان با شخصیت و ارزش بسیار بالاست . کسی که همیشه می توانی روی حمایت های او حساب کنی. با او ارتباط بسیار خوبی دارم. گاهی به من می گوید که دوست داشت با مهاجمی مثل من همبازی می بود تا به من پاس گل های زیادی می داد.

بهترین فصل دوران حرفه ای

بله ؛ معتقدم که این بهترین فصل دوران فوتبالی من بود. چه از لحاظ فردی ، چه از لحاظ تیمی که به کسب دو جام معتبر ختم شد و اینکه بطور منظم در بازی ها حضور داشتم و همین باعث شد تا از لحاظ کیفی پیشرفت کنم. به اندازه بهترین روزهای خودم در لیون گلزنی کردم ؛ چرا که واقعا آماده بودم.

آنچلوتی

او با خود آرامش و راحتی را به رئال آورد.او می داند که چگونه بدون اینکه نیاز به شلوغ کاری و به هم ریختن جو باشد به تیمش انگیزه و میل به پیروزی بدهد. آنچلوتی آرامش را به رختکن تیم بازگرداند . او یک مربی صادق است . وقتی به تو حرفی می زند از ته دل به آن اعتقاد دارد. بدون او کسب این دو جام ممکن نبود.

جام جهانی

به ترکیب تیم ها که نگاه کنید ، اسپانیایی ها بهترین هستند. آنها در 6 سال اخیر همه جام ها را برده اند و معتقدم این جام را نیز می توانند فتح کنند. اگر بخواهم به رختکن تیم خودمان رئال مادرید نگاه کنم باید بگویم که ؛  آرژانتین با دی ماریا و پرتغال با رونالدو و په په و برزیل که میزبان است با مارسلو نیز مدعیان جدی هستند.این اولین جام جهانی من است و امیدوارم بتوانیم نمایش های خوبی را در برزیل ارائه دهیم. بازی در جام جهانی یک رویاست

شانس فرانسه در برزیل

ما تیم خوبی هستیم و به خودمان ایمان داریم. از لحاظ ذهنی نیز خودمان را آماده کرده ایم و می دانیم که می توانیم بازی های قوی و خوبی را ارئه دهیم . قدرت این را داریم تا به مراحل بالا صعود کنیم .

     
آی اسپورت
2014-06-04 14:42:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر