فهرست
رسمی: دروازه بان ختافه به اتلتیکو پیوست؛ کورتوا در راه لندن؟
رسمی: دروازه بان ختافه به اتلتیکو پیوست؛ کورتوا در راه لندن؟

رسمی: دروازه بان ختافه به اتلتیکو پیوست؛ کورتوا در راه لندن؟

آی اسپورت-باشگاه اتلتیکو مادرید اعلام کرد با یک قرارداد سه ساله میگل آنخل مویا دروازبان باشگاه ختافه رو به خدمت گرفته است.

این دروازبان 30 ساله فصل گذشته 26 بازی را برای یاران کاسمین کونترا انجام داده بود اما پس از مصدومیت زانویش در ماه مارس خانه نشین شده بود.

این فصل اما،اتلتیکو مادرید با قراردادی  سه ساله به مبلغ 3 میلیون یورو این گلر سابق تیم ملی جوانان اسپانیا را به خدمت گرفت و او تا سال 2017 در ویسنته کالدرون خواهد بود.

اعلام این خبر انتقال توسط وب سایت رسمی اتلتیکو باعث ایجاد گمانه زنی های زیادی درباره انتقال تیبات کورتوا،دروازه بان جوان بلژیکی،در پایان فصل از ویسنته کالدرون به استمفوردبریج شده است.پیش بینی می شود اخبار و حواشی زیادی پیرامون این گلر 22 ساله که فصل پیش به طور قرضی از چلسی در اتلتی بازی می کرد در فصل نقل و انتقالات وجود داشته باشد،چون از طرفی سیمئونه به شدت برماندن او تاکید دارد و از طرف دیگر باشگاه چلسی خواهان برگشت ستاره خود به لندن است.

کورتوا چند روز پیش در مصاحبه ای تاکید کرده بود که \"هیچ وابستگی\" نسبت به باشگاه چلسی که هیچ گاه در آن بازی نکرده ندارد.همچنین میگل آنخل خیل مارین ،رئیس اتلتیکو،بر حفظ این سنگربان جوان تاکید کرده بود.

با این وجود کورتوا هفته پیش به این نکته اشاره کرده بود که بازگشتن در دراز مدت به چلسی می تواند برای او بهتر باشد و خبر انتقال مویا به کالدرون باعث ایجاد شک و شبهه ی زیادی نسبت به آینده کورتوا در مادرید شده است.

 

     
آی اسپورت
2014-06-04 16:16:22
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر