فهرست
دی ماریا: پایین بودن توقعات، به آرژانتین کمک خواهد کرد
دی ماریا: پایین بودن توقعات، به آرژانتین کمک خواهد کرد

دی ماریا: پایین بودن توقعات، به آرژانتین کمک خواهد کرد

آی اسپورت-آنخل دی ماریا،ستاره آرژانتینی رئال مادرید،معتقد است که تیم ملی برزیل به علت میزبان بودن فشار بیشتری برای قهرمان شدن نسبت به آرژانتین تحمل می کند.

برزیل به عنوان میزبان تورنمنت و دارای بیشترین تعداد قهرمانی-5 بار- به همراه اسپانیا مدافع عنوان قهرمانی شانس های اصلی قهرمانی این دوره جام جهانی به حساب می آیند.

لوییز فیلیپه اسکولاری سرمربی سلسائو پیش از این تاکید کرده بود که تیم او باید جام را در خانه حفظ کند-اتفاقی که رقیب سنتی آنها آرژانتین در سال 1978 انجام داده بود و برای اولین بار قهرمان جهان شده بود-و آنخل دی ماریا در این باره گفت که آلبی سلسته از بالا نبودن توقعات از آنها به نسبت برزیل سود خواهد برد.

ال فیدئو به فاکس اسپورت گفت:\"برزیل با شکست اسپانیا،قهرمان جهان، جام کنفدراسیون ها رابرد، پس آنها باید با اعتماد به نفس بالایی به تورنومنت بیایند،آنها فشار بیشتری را نسبت به ما حس می کنند.همه می دانند قهرمانی جهان اتفاق ساده ای نیست وعلاوه بر این آرژانتین سال هاست که قهرمان جهان نشده است.\"

این هافبک 26 ساله که در فصل گذشته نقش کم نظیری در قهرمانی های رئال مادرید داشت اضافه کرد:\"اما ما برتری هایی داریم که به ما آرامش و اطمینان خاطر می دهد.ما می توانیم قرمان جهان شویم چون ما بازیکنان فوق العاده ای داریم،بهترین بازیکنان دنیا که در بهترین باشگاه های دنیا بازی می کنند.\"

 

     
آی اسپورت
2014-06-04 16:42:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر