فهرست
گزارش روز : نگاه ویژه یوونتوس به رئال و بارسا برای جذب ستاره
گزارش روز : نگاه ویژه یوونتوس به رئال و بارسا برای جذب ستاره

گزارش روز : نگاه ویژه یوونتوس به رئال و بارسا برای جذب ستاره

آی اسپورت - یوونتوس خود را برای حضوری قدرتمندانه در فصل آینده آماده می کند. تورینی ها هدفشان را صعود به مراحل بالای چمپیونزلیگ عنوان کرده اند و برای این کار نگاه ویژه ای به لالیگا به عنوان یک بازار خوب برای صید ستاره دارند.

امروز توتو اسپورت چاپ تورین فاش کرد که کونته علاقمند است تا برای جناح چپ خود مارسلو را در اختیار داشته باشد . ضمن اینکه به عنوان گرینه دوم آدریانو کوریا بازیکن بارسلونا مطرح شده است .

این دو بازیکن تنها بازیکنان شاغل در لالیگا و علی الخصوص رئال مادرید و بارسا نیستند که مورد توجه یووه قرار دارند. الکسیس سانچس و موراتا را نیز به این لیست اضافه کنید که مدتهاست نام آنها به یووه لینک شده است.

مارسلو وینگر ثابت تیم ملی برزیل در جام جهانی خواهد بود. او که با رئال مادرید تا ژوئن سال 2015 قرار داد دارد هنوز موفق به تمدید نشده است و همین مساله حضور یا عدم حضور وی در فصل آینده را با ابهاماتی مواجه کرده است.

در ایتالیا می گویند که یووه برای خرید او 15 میلیون یورو را به سران رئال پیشنهاد داده است. این ستاره برزیلی که سالهاست در قهرمان فعلی اروپا حضور دارد به نسبت اوایل حضورش در رئال از لحاظ دفاعی پیشرفت بسیاری کرده و فرم فیزیکی وی نیز رشد چشمگیری داشته است.


آنتونیو کونته سرمربی یوونتوس در فصل اخیر تقریبا در اکثر بازی ها از آساموا در جناح چپ خود و در سیستم 3-5-2 استفاده کرد اما با تغییر سیستم احتمالی در فصل آینده به نظر می رسد که پست آساموا نیز تغییر خواهد کرد و کونته در سیستم جدید به بازیکنی با استانداردهای بالا همچون مارسلو نیازمند است.

مارسلو که تا قبل از مصدمیت جزو گزینه های مورد اعتماد آنچلوتی محسوب می شد پس از بهبودی نتوانست جای ثابت خود را از کوئنترائو بازپس بگیرد و همین مساله می تواند او را به خروج از رئال تحریک کند.

اما آدریانو بازیکن بارسا تا سال 2017 با این تیم قرارداد دارد. با وجود اینکه وی سالهاست در بارسا توپ می زند اما هرگز نتوانسته به بازیکنی ثابت در ترکیب بلوگرانا تبدیل شود.

او که این اکتبر 30 ساله خواهد شد یکی از گزینه های جدی یوونتوس برای جناح چپ البته پس از مارسلو است. قیمت آدریانو نیز بین 13 تا 15 میلیون یورو تخمین زده می شود.

به هر حال از شواهد پیداست که یوونتوسی ها نگاه ویژه ای به لالیگا و دو غول این کشور دارند. جایی که آنها می توانند بازیکنانی با سطح بالا که در تیم های خود جای ثابتی ندارند را بیابند. بازیکنانی که در یووه می توانند یک پست تضمین شده را برای خود متصور باشند.


منبع : AS

رضا سیف

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-04 16:52:25
نظر دهید

۲ نظر
mojimichael
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۸
مارسلو میمونه اگه کسی قرار باشه بره کونترائو هست بخاطر چند تا بازی که اونم به خاطر مصدومیت افت کرده بود که دلیل نمیشه بفروشنش بعد یعنی مارسلو فقط2میلیون از ادریانو گران تر هست
محمد
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۳
قیمت مارسلو 15 میلیون؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر