فهرست
دی یانگ: به جنگده بودنم افتخار می کنم
دی یانگ: به جنگده بودنم افتخار می کنم

دی یانگ: به جنگده بودنم افتخار می کنم

آی اسپورت-نایجل دی یانگ، هافبک خشن تیم ملی هلند، گفت که از نقش فوتبالی اش به عنوان یک بازیکن تخریبی افتخار می کند. او تاکید می کند همه نمی توانند مثل رونالدو ومسی بازی کنند.

ستاره 29 ساله آ.ث.میلان خودش را یکی از استوارترین هافبک های میانی فوتبال اروپا در سال های اخیر می داند.بازیکنی که ضربه خشنش به سینه ژابی آلونسو در فینال جام جهانی یکی از مشهورترین تصاویر جام جهانی آفریقای جنوبی بود.

بازیکن تیم ملی هلند که بخشی از تیم لوییز فن خال برای جام جهانی است  می پذیرد که توان بازی مثل رونالدو و مسی را ندارد اما از این که به سبکی که ستاره های بزرگی همچون فرناندو ردوندو،پت ویرا، روی کین و کلود ماکه له له بازی می کردند بازی می کند به خودش افتخار می کند.

او گفت:من غرور آمستردامی خودم را دارم.وقتی وارد زمین می شوم 1-0 جلو هستم!البته فقط من اینطور نیستم.هر کسی شخصیت خودش را دارد.وسلی اسنایدر همیشه خندان است،رابین فن پرسی استایل روتردامی خودش را دارد.این چیزی نیست که می بخواهم تغییرش بدهم،این جزوی شخصیت من است.اما همیشه سعی می کنم که آرام باشم وقتی می بینم بقیه بازیکنان برای بالا بردن روح تیمی فریاد می زنند با  خودم فکر می گویم:تمومش کن!من از این مدل رفتارها خوشم نمیاد!آرامش قبل از طوفان را ترجیح می دهم تا اونطوری به تیم رقیب نشون بدهم چه شب سختی خواهند داشت.به بازیکنانی مثل فرناندو ردوندو،روی کین،کلود ماکه له له و پت ویرا نگاه کنید اونها هم همچنین رفتاری داشتند.وقتی قبل از بازی توی تونل استادیوم بودند فقط به روبه رو نگاه می کردند.

او همچنبن درباره سوالش درباره خطای خشنش روی ژابی آلونسو در فینال جام جهانی گفت:\"هرکسی می تواند هرچیزی را می خواهد بگوید یا بنویسد.من ترجیح می دهم ساکت باشم.همیشه از این مشکلات هستند اما من به عنوان نایجل دی یانگ ترجیح می دهم به چهارمین تورنومنتم به عنوان یار اصلی فکر کنم.\"

 

 

     
آی اسپورت
2014-06-04 17:03:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر