فهرست
«کی‌روش» به شاگردانش چیز دیگری می‌گوید!
«کی‌روش» به شاگردانش چیز دیگری می‌گوید!

«کی‌روش» به شاگردانش چیز دیگری می‌گوید!

آی اسپورت - رقابت‌های جام ملت‌های ۲۰۱۹ آسیا در حالی پیگیری می‌شود که بسیاری از کارشناسان، ایران را پس از درهم کوبیدن یمن شانس اول قهرمانی می‌دانند. کارشناسان و پیشکسوتان داخلی نیز در صحبت‌های خود عنوان می‌کنند تیم ملی ایران باید به فینال رقابت‌ها برسد و قهرمان شود. در این میان برانکو نیز در مصاحبه‌ای به کارلوس کی‌روش طعنه زد و گفت: «وقتی تیم پرسپولیس با یک ملی‌پوش به فینال آسیا رسیده است تیم ملی ایران هم می‌تواند به فینال جام ملت‌ها رسیده و حتی قهرمان آسیا شود.»

مصاحبه‌ای که واکنش تند کارلوس کی‌روش را به دنبال داشت. مرد پرتغالی چرا نسبت به حرف‌های مربیان، پیشکسوتان و منتقدان داخلی در باب فینالیست یا قهرمان شدن ایران موضع دارد؟ کی‌روش به عنوان یک مربی حرفه‌ای نمی‌خواهد فشار روانی زیادی روی شاگردانش به وجود بیاید یا اینکه در صورت نرسیدن به فینال یا قهرمانی با انتقادات تندتری مواجه شود. او خوب می‌داند بزرگ کردن حریفان، پایین آوردن انتظارات از مردم و رسانه‌ها و سخت‌تر جلوه دادن کار تیم ایران در ظاهر می‌تواند روحیه شاگردانش را خراب کند، اما اصل ماجرا چیز دیگری است. هدف کارلوس کی‌روش هم قهرمانی در جام ملت‌های آسیاست و حرف دل او هم حرف دل مربیان، پیشکسوتان داخلی و حتی مصاحبه اخیر برانکو است. شنیدیم سرمربی تیم ملی در امارات و نزد شاگردانش همواره می‌گوید: «امسال حریف اصلی ایران برای قهرمانی فقط خودتان هستید. نه استرالیا، نه ژاپن، نه کره جنوبی و عربستان حریف شما نمی‌شوند! شما جلوی اسپانیا، پرتغال و مراکش آن نمایش را در جام جهانی ارائه دادید و این بار در آسیا هم می‌توانید قهرمان شوید. به حرف‌های من در رسانه‌ها و کنفرانس خبری توجه نکنید و فقط و فقط روی قهرمانی جام ملت‌های آسیا تمرکز کنید.»

آنچه نوشتیم بدین خاطر است که شما دعوا‌های اخیر کی‌روش و برانکو یا دیگران را باور نکنید! همان طور که پذیرفتنی هم نیست هر مربی، پیشکسوت یا نویسنده‌ای که از تیم ایران توقع قهرمانی داشته باشد یعنی منتقد تیم ملی است. کارلوس کی‌روش و ملی‌پوشان ایرانی هم با همین هدف وارد تورنمنت شده‌اند و ما هم از ته دل آرزو می‌کنیم تیم کشورمان طلسم طولانی را شکسته و قهرمان آسیا شود؛ بنابراین دسته‌بندی خودی و غیر خودی را تمام کنید و همه همدل شوید برای یک هدف بزرگ.

 

خبر ورزشی 

۱۲ ۳  
آی اسپورت
2019-01-12 11:48:00
نظر دهید

۳ نظر
Hossein
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۲:۳۷
لازم نکرده تو و امثال تو به مردم بگن چیکار کنن. برای اون کیر وش مزخرف موزامبیکی هم ماله نکش که پشت پرده چی میگه. کسی که زر زر میکنه و فحاشی میکنه، خودش و خونوادش لایق فحش خوردن هستن. تویی که ازش حمایت میکنی هم باید خانودتو بیارن جلوی چشمات مرتیکه بی شرف
...
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۳:۰۶
یعنی حرف ها و نفرت پراکنی های علنی کیروش رو ول کردی رفتی چسبیدی به خزعبلات ذهنی خودت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۳
علیرضا
شنبه ۲۲ دی ۱۳۹۷، ۱۴:۰۷
کیروش استاد روانشناسی بازیکنان تیم ملی است افسوس که ساده لوحان باور نمی کنند و یا خود را تعمدی به خواب زده اند.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر