فهرست
تصمیم خوب برانکو؛ بازگشت هافبک مغضوب
تصمیم خوب برانکو؛ بازگشت هافبک مغضوب

تصمیم خوب برانکو؛ بازگشت هافبک مغضوب

آی اسپورت - براساس اطلاعاتی که از تمرینات پرسپولیس به دست آمده کمال کامیابی‌نیا با تصمیم برانکو در ترکیب اصلی سرخپوشان مقابل الاهلی به میدان خواهد رفت. محسن‌ ربیع خواه در بازی با سیاه جامگان عملکرد ضعیفی روی گل حریف به نمایش گذاشت و از طرف دیگر کامیابی‌نیا تجربه بین المللی بیشتری داشته و در مسابقات حساس بیشتری به میدان رفته است و همین شانس بازی او را بیشتر می‌کند. هرچند از نظر برانکو کامیابی‌نیا آمادگی بدنی کامل را پیدا نکرده اما آخرین تصمیم این است که این بازیکن مقابل الاهلی به میدان برود.

ترس کامیابی‌نیا از تشدید مصدومیت کتف جراحی شده‌اش به طور کامل از بین رفته و این بازیکن مقابل نفت تهران هم به طور کامل بازی کرد و عملکردش به گونه‌ای بود که نیمکت نشینی در بازی بعدی برایش  غافلگیرکننده بود. همین مسئله موجب اعتراض او و حاضر نشدن در تمرینات و کنار رفتنش از فهرست ۱۸ نفره سرخپوشان شد اما در ادامه کامیابی‌نیا از برانکو دلجویی کرد و به تمرینات بازگشت و مشکل حل شد.

۱۰ ۱۰  
آی اسپورت
2017-08-20 10:24:00
نظر دهید

۱۰ نظر
بابک
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۰۷
بازبکن‌سالاری ...
حميد
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۱۷
ايشالا ربيع خواه بره ... از دستش راحت شيم
۳
قاسم
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۱۳
ربیع خواه واقعا فاجعه اس یعنی در حد بازیکن های آماتور هم بازی نمیکنه... فقط کافیه بازی آخر پرسپولیس با سیاه جامگانو یک بار دیگه ببینید و رو این بشر زوم کنید
۲
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۴۴
خدایی خیلیوقت بود نظر ندادم یعنی حالم از پرسپولیس بهم میخورد . چون نتیجه هم میگرفت کسی نمیتونست تو جمع آونایی که فقط نوک دماغشونو میبینند نظر بده.... پرسپولیس که سه تا الف بچه رو پر بال داد تا اینجوری برا هوادارا کری بخونند و خیال بکنند خیلی هستند یعنی خیلی مهمند حالا اینو ولش کنیم یه لحظه ... خب به هر حال مطمئنم خیلیها از من خششون نمیاد . چون هادی نوروزی بعد مردنشم برا من همونی بود که با هشت سال بازی متوسط رو به ضعیفش آزارم میداد و مثل عوام وقتی که مُرد مثل یه امامزاده جدید باهاش برخورد نکردم و تنها از مردنش خوشحال شدم نه بخاطراینکه خصومت شخصی داشتم ونه بخاطر این که حال کنم که یه پسر بچه ایرانی دیگه هم قراره یتیم بشه ... خدایی خوشحالی من فقط و فقط بابت این بود که اعتقاد قلبی داشتم تا این آقا پرسپولیسه وضع موجود همونیه که دیدیم جنگ برای میانه جدول ....حال بگذریم ... اما این آقایون ::::1. مهدی طارمی(در گیر با عقده های بچکیش ) محسن مسلمان (صاف و ساده بود درسته قبل از اینکه به زور راهشش دادن پرسپولیس اما حالا که پرسپولیس دوباشدی 2. احمد زاده مفلوک ( زورم میاد که این فنچ بچه برام کری بخونه ... فک میکنه ویاست ) ای سه تا رو میشه مقیاس سه تا پسر بچه ای که پسر بچه خواهند ماند تفصیر کرد و خاک بر سر مایی که نمیتونیم بزنیم زیر گوششون تا تربیت بشند ... ماهینی هم که دیگه اعجوبه تنفره و ..... حالا فرض کنید سیامک نعمتی جای احمدزاده باشه ... منشا جای طارمی .... محرمی جای آچار شکسته
۲
تو کز محنت دیگران بی غمی نشاید که نامت نهند آدمی
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۲
همین که میگی از مرگ هادی نوروزی خوشحال هستی نشان میده طرفدار چه تیمی هستی و چقدر شرف داری و چه میزان انسانیت...
کاش در خانواده کمی انسان بودن یاد بچه ها می دادن و بهشون می گفتن پشت سر مرده ها بدگویی نکنید.
پ.ن:
امیدوارم مثل هانی زجر بکشی تا بفهمی چه گفته ای
۸
شاهین
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۱۹
فقط یکنفر پر ادعا ........از خود راضی با وجودی متعفن و نکبتی...........می تواند مثل تو از مرگ دیگران خوشحال باشه...اصلا هم مهم نیست طرفدار چه تیمی باشه........
۲
شاهین
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۳۶
اولا ک ربیع در آن صحنه منجر به گل اصلا مقصر نبود بلکه اقای مسلمان بود که برای چندمین بار در بابر آقای کیوان امرائی در حفظ توپ دچار مشکل شد و توپ را برا ی چندمین باتر لو داد...دوما وقتی تمام تیم در حالت حمله قرار گرقته و به یکباره آقای احمد زاده هوس میکنه رو به دروازه ودی ارسال پاس بکنه و کل تیم هم در این تصمیم اشتباه ایشان را همراهیس میکند و چندید و چند بار این تصمیم احمقانه اجرا میشه باید انتظار خوردن گل ها این مدلی را داشته باشیم ....سوما ربیع خواه در تما این دو سال با تمام وجود و قدرت برای تیم بدون حاشیه سازی زحمت کشیده و دویده و مثمر ثمر بوده به دلیل اینکه ذاتا نمی تواند چهره ای مانند ستارگان فوتبال داشته باشه و جز بازیکنان کارگر و زحکتکش فوتبال هست همواره نادیده گرفته میشه و مورد اتهام واقع میشه چقدر خوبه امثال آقای حمید بزرگوار در این مورد با انصاف بیشتر ی قضاوت میکردند.
۲ ۱
شاهین
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۳
نمی دانم چه اصراری است با نام من کامنت بذاری..
اگر میخواهی ادامه بدی من نامم را به شاهین پرسپولیسی تغییر بدم؟؟
۱
مسعود
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۰۰
چرا انقدر جو منفی به ربیع خواه میدن الله اعلم !!!
گل سیاه جامگان به ربیع خواه چ ربطی داشت پاس داده به ماهینی ، ماهینی اومده نمایشی رد کنه بازیکن سیاه جامگان با هند ازش توپو گرفته از پشت ماهینی فرار کرده اومده داخل مدافع ها غاطی کردن زدن تو گل الان ربیع خواه گناهش چیه ؟!
۵ ۱
اس مال
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۰۶
وظیفه هافبک دفاعی چیه برادر؟فقط دویدن جلو بازیکن صاحب توپ بدون تکل یا ایجاد مزاحمت و وقت صاحب توپ شدن با عجله پاس رو به عقب دادن؟؟؟
ربیع خواه انسان با شخصیتیه ولی بازیکن به درد بخوری نیست
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر