فهرست
گزارش روز : اتلتیکو مادرید و مورد عجیب از دست دادن بازیکنانش در خط حمله
گزارش روز : اتلتیکو مادرید و مورد عجیب از دست دادن بازیکنانش در خط حمله

گزارش روز : اتلتیکو مادرید و مورد عجیب از دست دادن بازیکنانش در خط حمله

آی اسپورت -  دیگر همه عادت کرده اند که در آغاز هر فصل جدید ، خط حمله اتلتیکو را متفاوت از فصل گذشته ببینند. دیروز بود که خبر رسید دیه گو کاستا نیز تصمیم قطعی خود برای ترک اتلتیکو را گرفته و آن را به مسئولان باشگاه اعلام کرده است.

مدت ها بود که پیشنهاد بهتر شدن قرارداد و افزایش حقوق سالیانه از سوی اتلتیکو به کاستا داده شده بود ، بدون آنکه جوابی از طرف بازیکن داده شده باشد.

همه شواهد دال بر این بود که کاستا قصد ماندن در تیم دوم شهر مادرید را ندارد و حالا این حدس و گمان ها به واقعیت تبدیل شده است. او با رقم 40 میلیون به تیمی دیگر که به احتمال زیاد چلسی خواهد بود می پیوندد. این رقم فسخ قرارداد او در اتلتیکو مادرید است.شرایطی مشابه با شرایط فلیپه لوئیس وینگر برزیلی اتلتیکو مادرید.

کاستا در مقابل این سوال که آیا قصد ترک اتلتی را دارید ؛ همواره سکوت می کرد این سکوت تا روز بازی فینال لیگ قهرمانان نیز ادامه داشت. حتی تا لحظه اعزام به واشینگتون با تیم ملی اسپانیا نیز او در این مورد حرفی نمی زد تا اینکه در آمریکا بود که سکوت وی شکسته شد.

هرچند که این تصمیم نه خود او ونه هیچ کس را شگفت زده نکرد. مدتها بحث پیوستن او به چلسی مطرح بود و او حتی در زمان بازی مقابل چلسی از سوی هواداران لندنی تشویق نیز شده بود.

با این وجود نام تیم آینده او را هنوز کسی به قطعیت نمی داند. اتلتی با علم به این موضوع و اینکه داوید ویا نیز این تیم را به مقصد نیویورک ترک کرده است چند روزیست که به دنبال جایگزینانی برای دو مهاجم فصل گذشته خود می گردد.

آقای گل فصل گذشته اتلتی و کسی که شماره 19 را در این تیم می پوشد یا بهتر است بگوییم می پوشید ؛ اولین مهاجمی نیست که پس از چهره شدن در اتلتی بنای رفتن از این تیم را می گذارد. به این لیست می توانید آگرو ، فالکائو  و البته با فورلان را نیز اضافه کنید .

اتلتی نشان داده که هیچگاه از این ناحیه ضربه نخورده است و همواره توانسته جانشینان خوبی در این پست برای از دست رفته ها پیدا کند . امسال نیز از بازیکنانی چون چیچاریتو ، کارلوس ولا ، کارلوس باکا ، سولدادو ، جیمز رودریگس و لوکاکو به عنوان گزینه های مدنظر روخی بلانکوس ها یاد می شود.ضمن اینکه بحث بازگشت فالکائو نیز همچنان مطرح است.

به هر حال باید منتظر بنشینیم و ببینیم که اتلتی بار دیگر موفق به پیداکردن یک زوج قاتل در پیشانی خط حمله خود خواهد شد یا خیر ؟

منبع : مارکا

رضا سیف

  ۲  
آی اسپورت
2014-06-04 18:47:37
نظر دهید

۲ نظر
شایان
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۲
پس تورس کو؟
-
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۰
تورس و لوکاکو رو می تونه به عنوان بخشی از قرار داد کاستا به اتلتیکو بیارن.یادداشت جالبی بود
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر