فهرست
دلخوری مسعود ریگی از استراماچونی
دلخوری مسعود ریگی از استراماچونی

دلخوری مسعود ریگی از استراماچونی

آی اسپورت - این روز‌ها گرچه در تصاویری که از تمرینات استقلال در کانال باشگاه منتشر می‌شود، بازیکنان شاد و خرم کنار هم تمرین می‌کنند و برای بازی‌ها آماده می‌شوند، اما در لایه‌های زیرین تیم برخی نفرات از شرایطی که در استقلال دارند چندان خوشحال نیستند. قطعاً هر بازیکنی برای پیشرفت راهی تیم بزرگ می‌شود و دوست دارد بازی کند، دیده شود و درباره اش حرف بزنند. برای همین هم شاید دو برابر قبل تلاش کند، اما زمانی که پیش‌بینی‌هایش نقش برآب می‌شوند سرخورده شده و دلسردی موجب تحلیل رفتن انگیزه‌هایش می‌شود.

مسعود ریگی یکی از این دست بازیکنان است. بازیکنی که بین همه فوتبالیست‌های لیگ برتر هجدهم بیشترین دقایق حضور در لیگ برتر در ترکیب شهرخودرو را داشت و در همه هفته‌های لیگ برتر برای تیمش به زمین رفته بود حالا در استقلال فقط ۳۶ دقیقه به زمین رفته است.

او در روز‌های گذشته پیش از بازی برابر نفت مسجدسلیمان وقتی متوجه شد به رغم مصدومیت فرشید باقری از ناحیه مچ پایش او باز هم در ترکیب تیم جایی ندارد، حسابی دمق شد! او پس از نیمکت‌نشینی در دیدار اول روبه‌روی فولاد از دقیقه ۵۴ که باقری مصدوم شد به میدان رفت و بازی خوبی هم از خود به نمایش گذاشت ولی باز هم در مسجدسلیمان ۹۰ دقیقه نیمکت‌نشین شد!

از نزدیکان به تیم و آن‌هایی که در یک هفته اخیر پای درد دل ریگی نشسته بودند، شنیدیم او به شدت از این وضعیت غمگین است و در محفلی خصوصی گفته «یکی از راه نرسیده فیکس می‌شود و بازی می‌کند. حالا که موقعیت برای بازی ما فراهم شده باز هم نیمکت‌نشین می‌شویم. ما دو ماه تمرین کردیم، عرق ریختیم و تست بدنی دادیم که یکی از راه برسد برود توی ترکیب؟ وا... این مدلش را ندیده بودیم! پارسال این موقع ۲۷۰ دقیقه برای شهرخودورو بازی کرده بودم». این شرایط درباره دو، سه بازیکن دیگر استقلال هم صدق می‌کند که این روز‌ها اصلاً از وضعیت خود در استقلال راضی نیستند.

 

خبر ورزشی 

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-09-20 11:40:00
نظر دهید

۳ نظر
غلامی از مالی اباد شیراز
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸، ۱۲:۵۸
مسعود فوتبالیستی از سرزمین نخل وافتاب از بلوچستان ایران که از یک خانواده بلوچ در شهر شیراز متولد شد
اگه استراماچونی به مسعود اعتماد بکند وبازی بهش بدهد قطعا ضرر نمیکند مسعود فوتبالیستی باهوش و زیرک است که تحرک زیادی دارد در پدیده مشهد مسعود دونده ترین بازیکن تیم گل محمدی بود میانگین بالای ده کیلومتر در هر بازی برای خود ثبت کرده بود مسعود انسان خوبی هم هست کم حرف ودوست داشتنی است اگه سرمربی استقلال بهش بازی بدهد مسعود توانایی زیادی دارد در امارهای متریکا فصل گذشته یکی از دونده ترین بازیکنان فصل گذشته لیگ ایران بود
امیرسلیمانی
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸، ۱۵:۳۴
یعنی تو این شرایط فاجعه بار استقلال هم ول کن قضیه نیستید هنوز دارید سعی می کنید حاشیه سازی کنید چقدر حقیرید و عقده ای شما؟؟
امیرسلیمانی
جمعه ۲۹ شهریور ۱۳۹۸، ۱۵:۳۴
یعنی تو این شرایط فاجعه بار استقلال هم ول کن قضیه نیستید هنوز دارید سعی می کنید حاشیه سازی کنید چقدر حقیرید و عقده ای شما؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر