فهرست
لک: از باشگاه خواستم قراردادم را زیاد کند/ دیگر نمی‌خواهم در مورد تیم ملی حرفی بزنم
لک: از باشگاه خواستم قراردادم را زیاد کند/ دیگر نمی‌خواهم در مورد تیم ملی حرفی بزنم

لک: از باشگاه خواستم قراردادم را زیاد کند/ دیگر نمی‌خواهم در مورد تیم ملی حرفی بزنم

آی اسپورت- حامد لک دروازه‌بان تراکتورسازی تبریز که به خاطر بازی‌های خوبش در لیگ، تا چندی پیش در لیست تیم ملی حضور داشت، در اردوی آخر غایب بود تا شانس حضور در جام جهانی را از دست بدهد. البته خیلی‌ها فکر می‌کردند در نبود لک، سوشا مکانی شانس رفتن به جام جهانی را پیدا می‌کند که اینطور نشد. به هر حال دروازه‌بان تراکتورسازی تبریز ناراحت است اما برای تیم ملی در جام جهانی آرزوی موفقیت می‌کند. حامد لک در مورد شرایط تراکتورسازی، انتخاب رسول خطیبی و... صحبت می‌کند. 
  
وضعیتت چطور است؟ فصل بعد هم با تراکتورسازی تبریز هستی؟ 
 بله، یک سال دیگر از خدمت سربازی‌ام باقی مانده و سال بعد هم کنار تراکتورسازی هستم. 
در مورد حضور خطیبی چه صحبتی داری؟ 
 به او تبریک می‌گویم، امیدوارم سال خوبی داشته باشد و بتواند تراکتورسازی را به موفقیت برساند. او مربی جوانی است که در گسترش فولاد تبریز عملکرد خوبی داشت. خطیبی می‌تواند روند رو به رشد خود را در تراکتورسازی ادامه دهد. او مربی جوان و باهوشی است که امیدوارم روزهای خوبی را با یکدیگر در تراکتورسازی داشته باشیم. 
فکر می‌کنی با توجه به شرایطی که وجود دارد خطیبی بتواند بدون مشکل کار خود را دنبال کند؟ 
 صددرصد. مشکل خاصی به وجود نمی‌آید. خطیبی بومی تبریز است و با توجه به سال‌ها فعالیت در تبریز کار راحت‌تری دارد. به موفقیت خطیبی در تبریز امید زیادی دارم و دعا می‌کنم او از پس این کار بر بیاید. 
شما هم از تراکتورسازی طلبکار هستی؟ 
 با توجه به اینکه در خدمت سربازی به سر می‌برم مبلغ مالی قرارداد من چندان زیاد نیست اما باز هم طلبکارم و با صحبت‌هایی که انجام شده طی هفته آینده مشکل ما برطرف می‌شود. 
مثل اینکه با جمشید نظمی صحبت کردی و درخواست داشتی قرارداد تو را افزایش دهد؟ 
 چرا دروغ بگویم! در صحبتی که با مدیرعامل باشگاه داشتم درخواست کردم مبلغی را به قرارداد من اضافه کنند. نظمی هم گفت وقتی قرار شد برای سال بعد صحبت کنیم در این مورد هم حرف می‌زنیم. در کل من سرباز هستم و امیدوارم که باشگاه به این درخواستم توجه کند. 
برای فصل آینده سیدحسین حسینی به عنوان دروازه‌بان جدید تراکتورسازی با این باشگاه قرارداد دارد، او اعلام کرده که می‌خواهد در کنار تو رقابت خوبی داشته باشد. 
 از این دروازه‌بان شناخت چندانی ندارم. می‌دانم او دروازه‌بان استقلال بوده و از گوشه و کنار شنیدم پسر باشخصیتی است. همیشه با بقیه دروازه‌بان‌های تیمم رقابت دوستانه‌ای داشتم. خیلی‌ها ابتدای فصل قبل اعلام کردند با داود نوشی‌صوفیانی دچار مشکل می‌شویم اما این اتفاق نیفتاد و حتی در زمانی که بازی نمی‌کردم خیلی روابط خوبی وجود داشت. این دروازه‌بان هم برای خدمت سربازی به تراکتورسازی آمده و امیدوارم روزهای خوبی را در پیش داشته باشیم. 
سوشا مکانی هم از لیست تیم ملی مثل تو خط خورد. شرایط را به طور کلی برای تیم ملی چطور ارزیابی می‌کنی؟ 
 دیگر نمی‌خواهم راجع به تیم ملی صحبت کنم، برای شخص کروش و تیم ملی آرزوی سربلندی می‌کنم و امیدوارم نتایج بسیار خوبی در جام جهانی کسب کنیم. 
  ۲  
آی اسپورت
2014-06-04 18:49:08
نظر دهید

۲ نظر
قاسم تراختورچی
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۷
سربازی وبید به پولت راضی باشی
سهند
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۴۳
یک پزشک تو دوران سربازی جمعا تو 18 ماه 4 میلیون پول نمیگیره اقارو باش 300 تا گرفته راضی هم نیست با این بی عدالتی راه به جایی نخواهیم برد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر