فهرست
بلاژویچ: بوسنی شانس صعود دارد، ایران نه!
بلاژویچ: بوسنی شانس صعود دارد، ایران نه!

بلاژویچ: بوسنی شانس صعود دارد، ایران نه!

آی اسپورت- میروسلاو بلاژویچ، سرمربی سابق تیم ملی بوسنی، پیروزی های این تیم در دیدارهای دوستانه اخیر را مهم توصیف کرد.

شاگردان سافت سوسیچ توانستند در دو دیدار اخیرشان در آمریکا، مقابل ساحل عاج و مکزیک به پیروزی برسند و بلاژویچ که سابقه هدایت تیم ملی کرواسی را در جام جهانی دارد، معتقد است این پیروزی ها به بوسنی کمک خواهد کرد تا در جام جهانی نتایج بهتری کسب کند.

او به خبرنگاران گفت:\" در این مقطع، هیچ چیز به اندازه کسب پیروزی نمی تواند اعتماد به نفس بازیکنان را افزایش بدهد. بسیار خوب است که آنها این دیدارها را جدی گرفته اند، به خوبی پای به این دیدارها می گذارند و به نتایج مطلوب می رسند.\"

بلاژویچ همچنین از سافت سوسیچ به عنوان گزینه ای مناسب برای هدایت تیم ملی بوسنی نام برد و گفت:\" من مطمئنم که سوسیچ همچنان با تمرکز کامل به کارش ادامه خواهد داد، به همه جزئیات توجه می کند زیرا در جام جهانی همین جزئیات سرنوشت را مشخص می کنند.

بوسنی باید از گروهش صعود کند. من سرمربی ایران هم بودم. آنها نمی توانند با بوسنی رقابت کنند و به مرحله بعد بروند. البته باید ببینیم چه رخ خواهد داد.\"

  ۴  
آی اسپورت
2014-06-04 19:23:31
نظر دهید

۴ نظر
-
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۱۵
بوسنی ایرانو مثل گوشته قربونی تیکه پاره میکنه
کارستن یانکر
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۳
حرفش تا حدودی درست میتونه باشه. اگه بازیکنای ایران غیرت به خرج بدن. ولی فکر نکنم با این بازیکنای پولکی کاری بکنیم. تیم ملی فقط اشکان رو داره و بس
-
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۲۲
تاقبل ازبازی باآرژانتین امیددارن اما پس از تحقیر مقابل مهاجمان آرژانتین با نامیدی کامل به دیدار نیجریه وایران خواهند رفت
nima
پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳، ۰۴:۵۰
ای پیره سگ بخاطر تواز جام جهانی 2002 حذف شدیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر