فهرست
بازتاب ورود تیم ایران به برزیل در رسانه های محلی؛ استقبال ویژه از ستاره های پارس
بازتاب ورود تیم ایران به برزیل در رسانه های محلی؛ استقبال ویژه از ستاره های پارس

بازتاب ورود تیم ایران به برزیل در رسانه های محلی؛ استقبال ویژه از ستاره های پارس

آی اسپورت- با رسیدن تیم ملی ایران به برزیل، نشریات محلی گزارش های مختلفی در مورد این تیم منتشر کردند که یکی از آنها را در ادامه می خوانید:

 \" برای به دردسر انداختن حریفان به اینجا آمده ایم\" این اولین جمله ای بود که کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی ایران، در بدو ورود به به برزیل به خبرنگاران گفت. سرمربی سابق تیم ملی پرتغال معتقد است که در گروه F، شانس هیچ تیمی بیشتر از بقیه نیست و همه شانس صعود دارند. این در حالی است که تیم او باید در مرحله گروهی با تیم هایی مانند آرژانتین، بوسنی و نیجریه روبرو شود. مطمئنا منظور این مربی باتجربه استفاده از ترفندهای روانی است تا نشان می دهد تیمش یک حریف از پیش باخته در رقابت ها نیست.

در حال حاضر ایران در شرایط چندان خوبی به سر نمی برد و این را نمایش های این تیم در دیدارهای اخیر به خوبی نشان می دهد. آنها در اردوی اتریش سه دیدار تدارکاتی برگزار کردند که هر سه با تساوی به پایان رسید؛ دو تساوی بدون گل مقابل بلاروس و مونته نگرو و یک تساوی 1-1 برابر آنگولا. آخرین بازی آنها پیش از شروع جام جهانی، یک شنبه آینده مقابل ترینیداد و توباگو در ورزشگاه کورینتیانس خواهد بود؛ دیداری که می تواند روحیه شاگردان کی روش برای اولین دیدار جام را افزایش بدهد.

 

کی روش در دقایق اندکی که مقابل رسانه ها قرار گرفت، ترجیح داد اظهارنظری در مورد دیدار مقابل آرژانتین نکند. البته او به خوبی می داند که حریفان مستقیم تیمش برای صعود به مرحله بعد، نیجریه و بوسنی هستند.

تمرینات تیم ملی ایران از فردا به طور جدی آغاز شد و بازیکنان، در دو گروه بازیکنان شاغل در اروپا و بازیکنان حاضر در لیگ ایران یا لیگ های حاشیه خلیج فارس، به تمرین می پردازند؛ بخش فنی تمرینات زیر نظر کی روش خواهد بود اما بخش آماده سازی فیزیکی تیم زیر نظر برونو مازیوتی، فیزیوتراپیست باشگاه کورینتیانس، خواهد بود.

مازیوتی در مورد بازیکنان ایرانی گفت:\"  که در اروپا بازی می کنند، تکنیکی خوبی دارند اما از سطح فنی خیلی بالایی برخوردار نستند. برای مثال بازیکنان عراقی شرایط فیزیکی بهتری دارند. باید روی این مسئله کار کرد.

البته بازیکنان ایرانی حس وطن پرستی بالایی دارند و این در دیدارهای جام جهانی عامل تاثیرگذاری خواهد بود. تمرکز ما روی دیدار اول است.\"     
آی اسپورت
2014-06-04 23:52:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر