فهرست
لطفا قرارداد کی‌روش را تمدید کنید!
لطفا قرارداد کی‌روش را تمدید کنید!

لطفا قرارداد کی‌روش را تمدید کنید!

آی‌سپورت- «سرمربی بعدی تیم ملی کیست؟» این سوالی است که در فدراسیون فوتبال ایران هیچ جوابی برایش وجود ندارد اما لازم است که هرچه سریعتر برایش جوابی پیدا کنند. تیم ملی ایران در آستانه حضور در جام جهانی قراردارد اما آنچه فدراسیون فوتبال باید بیش از همه نگرانش باشد این است که پس از پایان قرارداد کارلوس کی روش چه اتفاقی رخ خواهد داد. 

درفدراسیون های فوتبال درجه اول دنیا حتما برای این سوالات جواب های برنامه ریزی شده وجود دارد. مخصوصا اگر قرار باشد سرمربی شان راپس از جام جهانی تغییربدهند. 
 
یعنی به طورمثال یا تیم ملی یک کشور مانند و آلمان و فرانسه در جریان یک پروژه است که وقتی سرمربی اش موفق باشد قبل از تورنمنت قراردادش را تمدید می کنند. این طور است که در سال های اخیر در آلمان پیش از اینکه مسابقات جام جهانی یا جام ملت های اروپا شروع شود قرارداد یواخیم لو را تا تورنمنت بعدی تمدید می کنند. 
 
در صورت دیگر هم شرایط طوری است که فدراسیون فوتبال از سرمربی راضی نیست و یا سرمربی اعلام کرده که در این تیم نخواهد ماند و اوضاع این طور می شود که سراغ برنامه ریزی می روند. 
 
حالا به نظر شما تیم ملی ایران و کی روش را باید جز کدام دسته از فدراسیون ها در نظر گرفت و فدراسیون فوتبال باید کدام یکی از این پروژه ها را در دست داشته باشد؟
 
جواب این است که ابتدا به ساکن فدراسیون فوتبال باید حداقل درگیر یکی ازدو پروسه باشد که یا با کی روش توافق به ادامه کار داشته باشد و یا به فکر سرمربی جایگزین باشد. پروسه هایی که می شود حدس زد که  فدراسیون به آنها نزدیک هم نشده  و این می تواند به مشکل فوتبال ایران تبدیل شود. 
 
اگر این دو پروسه شروع شد نظر نویسنده به تمدید قرارداد کارلوس کی روش است. سرمربی تیم ملی ایران در طول مدتی که در ایران حضور داشته بهترین نتایج را به دست آورده و نسل سازی ای را سبب شده که می تواند بهتر و بهتر بشود.
 
قراردادی که اگر امروز تمدید شود می تواند هزینه ای پایین تر برای فدراسیون فوتبال داشته باشد و البته حتما به نفع فوتبال ایران هم خواهد بود. کی روش پس از جام جهانی فرصت دارد که با سیاست رقم قرارداد و شرایطش را بالا ببرد.
 
هرچند فدراسیون فوتبال ایران در سال های اخیر با روسای مختلف نشان داده که توانایی مدیریت و کنترل کارلوس کی روش راندارد اما از سویی دیگر این اطمینان هم برای هواداران فوتبال حاصل شده که فدراسیون  توانایی پیدا کردن سرمربی بهتر از کی روش هم ندارد
 
ضمن اینکهبرنامه های کارلوس کی روش تا امروز جواب داده و تیم ملی ایران 1400 روز است که در آسیا نباخته و همچنان قدرتمندترین تیم آسیا شناخته می شود. 
 
این آمار در شرایطی به دست آمده که فوتبال ایران از نظر امکانات اوضاع بدی در آسیا دارد. 
 
کنفدراسیون فوتبال آسیا به تازگی رده بندی کشورهای آسیایی را براساس امکانات ثبت شده اعلام کرده است و براساس آن رده بندی فوتبال ایران در رتبه هشتم آسیا قرارداد
 
البته که کارشناسان فوتبال ایران به خوبی می دانند که آمار و ارقام ایرانی اعلام شده به کنفدراسیون فوتبال آسیا شامل مقدار قابل توجهی آمارسازی  و سند سازی هم هست. یعنی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ معیارهایی را برای فوتبال ایران به کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام کرده اند که لزوما وجود خارجی ندارند.
 
به طورمثال لیگ وتیم های فوتبال ایران به afc درآمدزا  معرفی شده اند به این معنی که حق پخش تلویزیونی مسابقات فوتبال را دریافت می کنند و این در حالی است که صداوسیما زمان قابل توجهی است که حتی یک قران هم برای حق پخش تلویزیونی به باشگاه ها پرداخت نکرده و پرداخت هم نمی کند.
 
 
نتیجه اینکه همین رتبه هشتم ایران به واسطه امکانات جعل شده به دست آمده است و معلوم نیست که فوتبال ایران از نظر ساختاری به چه رتبه ای در فوتبال آسیا می رسد. البته که ایران به واسطه استعدادهای فراوان و تماشاگران فوق العاده اش در آسیا مثال زدنی است اما همین استعدادها و تماشاگران هم لیاقت تیم ملی درجه یک در آسیا را دارند که با کی روش به عنوان یک مربی درجه اول به آن رسیده اند. 
 
باید از فدراسیون فوتبال پرسید که برنامه اش برای فوتبال ایران پس از جام جهانی چیست؟ فوتبال ایران با کی روش به سطحی غیرقابل دسترس در آسیا رسیده _ تیم ملی ایران به  غیر از اینکه در آستانه حضور متوالی برای اولین بار در جام جهانی است و بیش از 2 سال است در رنکینگ آسیا رتبه اول را دارد،رکورد 4ساله بی شکستی در بازی های رسمی و 90 دقیقه مسابقه درآسیا را دارد و در شش بازی مقدماتی جام جهانی حتی گلی هم دریافت نکرده _  آنچه تیم ملی ایران امروز دارد، بهترین نتیجه ممکن یک مربی با امکانات کم و ناچیز ساختار فوتبال ایران است.پس بهتر است فدراسیون اگر برنامه ای ندارد حداقل قرارداد مرد پرتغالی را تمدید کند.
 

عصر ایران

۶۲ ۴۰  
آی اسپورت
2017-03-26 10:17:00
نظر دهید

۴۰ نظر
محسن
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۰:۳۰
نه آقا چی چیو تمدید کنید. ما بعد جام جهانی میتونیم مربی بهتری بیاریم. یکی مثل بیلسا و پکرمن و هیدینگ و دل بسکه و . . . الان وقت این حرفها نیست. با این تیم میتونیم توی گروهمون در جام جهانی صعود کنیم و موقعیت فوتبال ایران را بالاتر ببریم تا مربیان بهتر را راحت تر بیاریم. البته هر مربی برند و بزرگی لزوماً موفق نمیشه و باید با تحقیق اینکار را انجام داد تا به فوتبال و فرهنگمون بخوره. ولی من شخصاً عاشق بیلسای آرژانتینی هستم و معتقدم بهترین مربی است که ایران میتونه روش دست بگذاره
سیامک
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۳:۳۵
اخه اسکل اینا که گفتی حاضرن با حقوق و امکانات و اردو ها و بازی های دوستانه نداشتمون کنار بیان؟ عاشق بیلسا :)))
محمد
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۰۰
نویسنده : برنامه های کارلوس کی روش تا امروز جواب داده و تیم ملی ایران 1400 روز است که در آسیا نباخته و همچنان قدرتمندترین تیم آسیا شناخته می شود!!! بزارید یک هفته از باخت مجدد و حقارت بار از عراق جنگ زده بگذره که تو گروه مقابل از بین 6 تا تیم پنجمه، و بعد قصه ببافید، چطور قدرتمند ترین تیم آسیا هستیم که 6 ساله حتی یکبار هم 3 تا قدرت دیگه آسیا یعنی استرالیا و ژاپن و عربستان رو نبردیم؟ کیروش یه مربی لمپن اخراجی هست که با کمک شانس و داورها و البته بازیکنای خوب تونسته 4 تا نتیجه تو یه گروه آب خوردن بگیره، چه دستمال کشی میکنه نویسنده که از الان داره راجع به بعد جام جهانی حرف میزنه، عمرا مگر از روی جنازه ما رد شین، بعد جام جهانی باید یه مربی خوب خارجی تو سطح بیلسا بیاد ایران نه مربی ضعیف و اخراجی تو سطح کیروش که حتی تیمهای عربی هم نمیگیرنش.
محسن
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۰۴
اسکل تویی و خانوادت که اول مطلب را نمیخونی و زر میزنی. من میگم وقتی تیم ایران توی جام جهانی از گروهش صعود کنه کلی موقعیتش بالاتر میره هم از لحاظ اعتبار فوتبالی هم پولی و مالی و میشه این مربیان را استخدام کرد. مگه ما از شیلی و کلمبیا کمتریم که نتونیم بیلسا و پکرمن را بیاریم!!!؟؟
Sina
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۳۳
اتفاقا بیلسا هم عاشق ایرانه‌‌ فقط حیف که دل بسکه و پکرمن گوی سبقت رو ازش ربودن و نیمکت تیم ملیو بهش نمیدن. خوبی‌؟ تو عید آجیل شیرینی‌ زیاد خوردی فکر کنم یا شایدم شمال جوجه و مخلفات زیاد زدی.
موسي
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۳۷
اقا محسن توهم زدي؟
ما از شيلي و كلمبيا بالاتريم؟
خخخ
كلمبيا فقط يه قلم خامس رودريگز داره كه قيمتش 80 ميليون يورو به عبارتي 400 ميليارد تومن و تقريباً 20 برابر قيمت كل بازيكنان ايرانه.
شيلي هم دوبار قهرمان كوپا شده لابد گول اون بازي اي رو خورديد كه 2-0 ازشون برديم؟؟
واقعاً ادم جدي اي هستيد يا داريد مسخره بازي درمياريد؟
Sina
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۳۸
@محمد: باخت حقارت بار؟ باخت تو بازی دوستانه حقارت بره؟ همون عراق جنگ زده با استرالیا مساوی کرد همون سوریه جنگ زده ازبکستان رو برد. با کمک شانس و داور ها؟ حیف شد احمدی‌نژاد رئیس جمهور نیست وگرنه تو کابینش یه صندلی‌ برات بود. چی‌ میزنی‌ که رو هوا هستی‌؟ همه این نسل بازیکن‌ها که الان تو تیم ملی‌ هستن رو کیروش آورد به تیم همه اون بازیکن‌هایی‌ که تو اروپا بودن رو کیروش دونه دونه رفت گشت آورد. شماها عادت دارین چیزی که یه دور تف کردینو از زمین بردارین بذارین دهنتون. نمونش همین برانکو مربی‌ محبوبتون جام جهانی‌ ۲۰۰۶ نشون داد چی‌ کارست. از پس این بر نمیومد که بازیکن‌ها به ساک لگد نزنن به هم پاس بدن نیکبخت به خاطر دوست دخترش تیم رو ول نکنه. یه تیم ۱۱ نفره داشت n سال تکون نخورد هیچی‌ جایگزین پیدا نکرد با اون همه بازیکن که تازه تو اروپا بازی میکردن. کیروش هیچی‌ برای فوتبال ایران نداشت این بود که بازیکن سالاری رو ریششو تو تیم ملی‌ خشکوند می‌خواد استقلالی باشه می‌خواد پرسپولیس یا هر تیم دیگه. وطن فروش هستن اونایی که تیم‌های باشگاهی رو به منافع ملی‌ ترجیح میدان. وطن فروش‌ها هم همیشه باید از روی جنازشون رد شد.
ایمان
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۵۷
تو این دیوانه خونه خاورمیانه که یک مشت احمق میرن تو صفحه شخصی و به طرف میگن موزامبیک هیچ کس پاشو اینجا نمیذاره. شما فکر کردی بقیه مثل این دلش به حال ما می شوزه. اصلا کسی نمیاد ما داریم سر چی بحث می کنیم ضمنا ما یک چمن ساده برای تمرین نداریم پول مربی کجا بود
امید از تفت
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۸:۰۴
موسی خان، در تأیید حرفهای محسن، شیلی و کلمبیا از لحاظ فوتبالی جلوترند ولی کشور ایران خیلی بزرگتر از این دوتا کشوره. همین شیلی و کلمبیا قبل از بیلسا و پکرمن یه تیم معمولی بودند. شیلی بعد از 5 سال حضور بیلسا در این تیم تحول ایجاد کرد و از یک تیم معمولی به تیم قهرمان آمریکای جنوبی بدل کرد. همه این شیلی را محصول تفکرات بیلسا می دونند اونوقته که تأثیر مربی را می فهمی پکرمن هم دقیقاً همینکار را با کلمبیا کرد که الان خامس رودریگز 80 میلیون یورویی داره. کلمبیا قبل از پکرمن بازیکن میلیون یورویی داشت!!؟ فوتبال آسیا با فوتبال اروپا و آمریکاری جنوبی فاصله زیادی داره ولی اگه از گروه خودمون توی جام جهانی صعود کنیم مطمئن باش قیمت برخی بازیکنانمون به بالای 10 میلیون یورو میرسه که می تونند در بهترین تیمهای اروپایی بازی کنند مثل سردار، عزت اللهی، جهانبخش، طارمی، بیرانوند، پورعلی گنجی، میلاد محمدی و . . . که این پتانسیل را دارند. شما فکر میکنی کیلور ناواس چجوری رفت رئال مادرید!؟ حالا شیلی و کلمبیا هچ از کاستاریکا هم کمتریم!!؟ بعد از 6 سال حضور مداوم کیروش و دومین صعود پیاپی به جام جهانی نباید چنین انتظاری داشته باشیم!!؟ اینقدر که کیروش کیروش می کنیم و میگیم مربی بزرگیه و بعد 6 سال باید به صرف حضور در جام جهانی قانع باشیم!؟
رضا
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۰:۵۱
با حسين آقا فركي به قهرماني جهان مي رسيم
رامين
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۲۰:۱۵
عزيزان ، منطقى برخورد كنيد ادم بزرگ امكانات و ملزومات بزرگ هم ميخواد ضمناً با اطلاعات ناقص قضاوت نكنيد همين سوريه و عراق جنگ زده تعداد بازى تداركاتيشون از تيم ما بيشتر بوده همين مسابقه اخر با قطر فكر ميكنيد چرا اون همه فرصت نزديك به صددرصد گل از دست رفت براى ابنكه تركيب و تاكتيك جديد تيم حتى يك بازى تداركاتى نداشتيم ضمناً من از طفوليت پرسپوليسى بودم و معتقدم برانكوى فعلى به مراتب راندمانش از زمان رهبرى تيم ملى بيشتره باور كنيد همين جناب برانكو بالغ بر شش سال سرمربى تبم ملى بوده و نفرات ثابت تيم در اون مدت تقريباً بدون تغيير بوده ضمن اينكه درون تبم باندبازى و... قيامت بوده... من همه جنبه هاى خصلتى كيروش رو تأييد نميكنم ( موضوعى كه در مورد كثيرى از افراد صدق ميكنه ) و اصلاً تمديد قرارداد با ايشان رو مادام كه قادر به تأمين امكانات مورد نياز تبم ملى نيستيم كارى بسيار بيهوده ميدونم امّا اگر فقط و فقط تغيير نسل فوتبال ايران و تاكتيك پذير كردن بازيكنان ايرانى رو ( كه انصافاً قيل از كيروش چالش عمده فوتبال ما بوده ) تنها تكرار ميكنم تنها خدمت ايشان به فوتبال ايران بدونيم بايد ممنون اين ادم باشيم ضمناً عزيزانى كه هى دم از ژاپن و استراليا ميزنيد گويا از شكست ژاپن از إمارات در توكيو و تساوى استراليا با عراق و امارات بى خبريد در حاليكه تبم ايران در ميان تمام ممااك جهان تنها كشوريه كه بحمدالله تا اين مقطع حتى دروازه اش نيز باز نشده ، اميدوارم طورى قضاوت و برخورد نكنيم كه مصداق سخنان نويسنده كتاب معروف " جامعه شناسى نخبه كشى " شويم كه باورداشت دردمندانه ايرانى ها اصولاً با اشخاصى كه نخبه بوده و به جامعه و كشورشان خدمت نموده و باعث سرفرازى و پيشرفت كشورشان شده اند مشكل دارند... مبادا اينگونه باشد لطفاً مطالب را سياه يا سفيد و صفر يا صد نبينيم باور كنيد انصاف خوب ارزشيه....
۸
سامان جليلي (چي ميشه دستامو بازم بياي بگيري؟ دلت به رحم بياد و بگي كه باز نِميري؟)
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۱:۱۴
حضور كيروش و نتايج خوبي كه گرفته و ميگيره ما هواداران 40 ميليوني پرسپوليس رو اذيت ميكنه و ما دوست داريم حميد درخشان يا علي دايي يا استيلي سرمربي تيم ملي بشه كه بيشترين تعامل رو با پرافتخارترين ترين تيم قاره ي آسيا (قهرمان جام ولايت) داشته باشه.
فراموش نكنيد برانكو با ديناموزاگرب كرواسي هم سه بار قهرمان جام يوفاي سابق شده و يه بارم جزو 4 تيم ليگ قهرمانان اروپا رفته
یه ایرانی
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۱:۱۵
باز هم یک برد و باز هم فدائیان کیروش

متاسفم برای جناعت جوگیر ؛ متاسفم برای آنان که در این فوتبال همه چیز را فدای منافع شخصی میکنند ؛ متاسفم برای جو گیران

اولا که هنوز نه به دار است و نه به بار ؛
بسیار بسیار امیدوارم و خوشبین که با توجه به نتایج بدست آمده ؛ تیم ملی ایران به جام جهانی راه پیدا بکند .
اما اینکه از حالا دارین فدراسیون را تحت فشار میگذارین برای تمدید قرداد کیروش کار سخیفی است ؛ یاد آن روزی می افتم که تیم ملی از جام جهانی برگشته بود و بازیکنان از هواپیما پیدا شده بودند و وقتی با مسئولین که به استقبال آمده بودند در همان فرودگاه دست میدادند ، یواشکی و درگوشی میگفتند با کیروش تمدید قرارداد کنید . آخه کجای دنیا اینگونه رفتار میکنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حالا جای آن بازیکنان را عده ای دیگه گرفته اند که میخواهند هنوز یکسال مانده به جام جهانی برای بعداز جام جهانی یک کیسه بدوزند هم برای کیروش و هم برای خودشان .
از کجا معلوم اصلا کارلوس کیروش مربی تیم ایران در جام جهانی باشد ؟؟؟
اصلا آیا از نظر رفتاری و روانی با توجه به تنشهای موجود و رفتارهای نابخردانه کیروش ؛ تمدید قرارداد با کیروش عقلانی است ؟؟
آیا مربی که با توجه به قرارداد باید دستیار ایرانی داشته باشد و همه را اخراج کرده آیا فرد شایسته ی است ؟؟؟
آیا مربی که برای دعواهای شخصی از بازیکنان تیم ملی مایه میگذارد ؛ فرد شایسته ای است ؟؟
آیا مربی که هنوز نتوانسته در مقابل اعتراضات فنی یک مربی باشگاهی ؛ پاسخ فنی قانع کننده ای بیاورد و بجایش تا دلتان بخواهد بیانیه های چاله میدانی صادر کرده ؛ شایسته مربیگری تیم ملی است ؟؟؟
آیا دقت کرده اید ایشان در حال حاضر یکی از 5 مربی در تیم های ملی جهان است که بالاترین دستمزد را میگیرند ؟؟ به نظرتان در صورت تمدید قرارداد مبلغش چقدر است ؟؟؟
آیا با توجه به مبلغ قرارداد واقعا کیروش ارزشش را دارد ؟؟؟؟
کدام احمق و نادانی میگوید مربیهای بهتر از کیروش به ایران نمیآیند ؟؟؟ اصلا بر چه اساسی بین مربیان مقایسه میشود ؟؟؟ بر اساس این مقایسه کیروش در کدام جایگاه قرار میگیرد ؟؟؟
اگر بدانید جایگاه مربیگری کارلوس کیروش در رتبه بندی مربیان چنان است که حداکثر مبلغ قراردادش نمیتواند بیشتر از یک میلیون دلار باشد و ایشان از ما بیش از دو برابر این مبلغ را میگیرد ؛ چه فکر میکنید ؟؟؟؟
در هم رده و رتبه یک میلیون دلاریها مربیان بسیار قویتر از کارلوس کیروش وجود دارند و صدالبته مشکل روانی هم ندارند .

مجذوبان ، ذوب شدگان ؛ جوگیران ؛ اشک ریزان جناب کیروش ؛ یک لطف و بزرگواری بکنید تا بعداز جام جهانی در مورد تمدید قرارداد سکوت کنید . کارلوس کیروش مربی خوبی است ؛ اما نه به آن اندازه که شماها فکر میکنید .
سینا
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۳:۳۷
ما مردم و طرفدارن کیروش حمایتش میکنیم و سرمربی میمونه تو حرس نخور شیرت میخشکه...
ضد لمپن
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۲۱:۵۰
حتما تو تعادل رواني و فرهنگ داري كه تو سه تا جمله ١٠ تا توهين كردي
۸
مهدي
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۱:۱۶
به نظر من هم مهمرين مسءله ادامه روند مثبت فعلي هست كه مهمترين دليلش كيروش هست.ما الان هيچ مربي داخلي رو نداريم كه لياقت تيم ملي رو داشته باشه، اينو مشخصا داريم ميبينيم. از طرفي واقعا چطور ميخواهيم يك مربي خارجي در سطح كيروش پيدا كنيم؟مربي كه سابقه كار در رءال و منچستر و تيم ملي پرتغال رو داشته باشه. تيم ما تازه در مسير درست قرار گرفته و چند سال حركت در اين مسير خيلي مهمه. بهترين سناريو اينه كه بعد از سعود به جام جهاني بلافاصله قرارداد كيروش تا جام جهاني٢٠٢٢ تمديد بشه تا فوتبال ما يك ثبات تاريخي و بي سابقه رو تجربه كنه كه در اين صورت هيچ هزينه و اتلاف وقت و انرژي براي فوتبال ما نخواهد داشت. در غير اين صورت فدراسيون بايد از همين حالا با مربي هاي كاربلد و با تجربه ديگه وارد صحبت بشه تا بعد از جام جهاني يكي از اونهارو حتي احتمالا با دستمزد بالاتر از كيروش به خدمت بگيرند. اما واقعا هيج تضميني وجود نداره كه ما بتونيم بعد از كيروش يك مربي در سطح اون به ايران بياريم. پس بهترين كار تمديد قراردادش هست.
Milan88
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۲۰:۴۲
صعود
۲
شيث رضاييان=پائولو مالديني
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۱:۱۸
يعني واقعاً بعد از اونهمه حاشيه انتظار داريد قرارداد كيروش تمديد بشه؟
مگه از رو نعش ما پرسپوليسي ها رد بشيد.
كيروش قهرمان جام جهاني هم بشه بايد بره
اریا
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۳:۴۰
از رو نعش شماهم رد میشیم مردک! تو کی باشی واسه طرفدارای تیم ملی شاخ و شونه میکشی!؟؟؟
امید
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۴:۳۸
آریا، پسرک. طرفداران تیم ملی همون طرفداران پرسپولیس هستند حالا 4 تا مثل تویی هم قاطی شدند
666666
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۸:۵۲
جناب آریا خجالت بکش به خاطر کی آرزوی مرگ هموطنتو میکنی؟و جناب شیث رضاییان خودتو قاطی همه نکن.منم پرسپولیسی هستم ولی دوس دارم کیروش بمونه فقط به دو شرط یکی اینکه حاشیه نسازه واسمون و دومی هم تیم ملی رو ببره دور حذفی جام جهانی وگرنه منم دوس دارم بره.
دكتر طاهري=فلورنتينو پرز
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۱:۲۰
نه ، ما نميذاريم.
تيم ملي نبايد مربي داشته باشه
۵
مجید
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۱:۳۱
ایمان دارم حال ممدمایلی و امیرقلعه و درخشان واسدی و..دهها مفتخور دیگه اصلا ازاین بردهای تیم ملی خوب نیست..امیدوارم همیشه خوب نباشه...
ارش
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۱:۵۵
کی گفته همه جای دنیا همه چیز مرتب و برنامه ریزی شده است صدها نمونه خلاف این که شما نوشتید وجود داره
sia
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۲:۱۸
مطلب خوبی بود
ولی باید در نظر گفت که تا زمانی که فساد سازمانی و حکومتی تو کشور هست فوتبالمون با تعداد بیشمار استعداد (که بعد 20-15 سال شاید کمتر از 1/3 بشه) هیچوقت حرفه ای و سازمان یافته نمیشه، و همیشه تو این سطح (شاید کمی بالاتر) میمونه
کی روش مثل یه شیمی درمانی برای سرطانی عمل میکنه که در حین شیمی درمانی انواع غذا های مضر رو مصرف میکنه
۳
مهدی
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۲:۲۷
سلام چرا دقیقا مقاله سایت عصر ایران و کپی کردید
فرهاد
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۰۱
خب منبع نوشته دیگه. این یه کار حرفه ایی هست و مرسوم
۴
كامران
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۳:۰۲
سنش بالاست براي 4 سال ديگه
شاهین
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۳:۳۸
نظر فوق کارشناسانه ای بود!!! سنش بالاس :)))))))))))))))))))))))))
۹
سعيد
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۲۴
آره آقا سنش بالاست، نمي تونه نود دقيقه بدوئه، بايد يه مربي رزرو هم بداريم از دقيقه شصت شصت و پنج تعويض كنيم
فرزاد مهریار
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۵:۳۲
برای دوران پسا کیروش ، از همین لحظه باید تصمیم گرفت . از بودجه عمومی تا امکانات و دستمزد و توقعات از تیم ملی آینده و حتی نوع بازی تیم ملی که تهاجمی باشد یا مبتنی بر دفاع - ضد حمله . پس از همه این تفکرات ، باید در مورد کیروش یا هر کس دیگه ای تصمیم گرفت . بعدشم ، اگر کیروش تصمیم بر رفتن گرفت و هیچ جوره نخواست در ایران بماند چه؟ باید سر بر زمین گذاشت و مُرد؟ اصلا به اینها فکر کرده ایم ؟
۲ ۱
فرزين
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۶:۵۷
ما پرسپوليسي ها نبايد اجازه بديم قرارداد كيروش تمديد بشه اقا فرزاد
از شما بعيد بود موافق تمديد قرارداد كيروش باشيد.
كيروش بايد بره و همه ي ما 40 ميليون لنگي همينو ميخوايم
۵
ج
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۶:۱۹
ايناييكه ميگن نباس تمديد كرد يا زير بيست سال هستن
يا اسكل
بساط خنده ايد بابا
۹
باباجون
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۷:۱۱
دوست دارم یه دوره جام جهانی نرویم اما قهرمان جام ملتها شویم!!!!البته از چهار قدرت برتر اسیا،در دور حذفی با دو تا از انها بازی کنیم،ترجیحا اول با کره جنوبی!!!!انجا بهتربن مربی و شونصد سال نباختن بهتر معنی میدهد.همه هم خوب میدانیم قدرتهای اسیا جام ملتها را اولویت نمیدانند فقط ما حذف میشویم،با هر نوع مربی.
۲
keirosh
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۲۰:۰۰
هر سال داریم کره رو میبریم دیگه چه تو زمین حودشون چه اینجا
۳
باباجون
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶، ۰۱:۰۶
عرض کردم در جام ملتها و در مرحله حذفی.
ali mNsooooooor
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۱۹:۵۷
یا تمدیدبشه یا بهتر از این بیاد .به عنوان یه تاجی امیدوارم برانکوهم نیاد چون برانکو یازده تا بازیکن داره فقط هم از اونا بازی میگیره .ولی الان بیستا بازیکن عالی داریم.
۸ ۱
Milan88
يكشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶، ۲۰:۵۴
با نظرت موافقم، منم بعنوان یه پرسپولیسی دوست ندارم برانکو‌ بیاد، برانکو باید تو پرسپولیس بمونه
۴
پویان
دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶، ۰۰:۵۲
امکانت فراهم باشه بهترین مربیهای جهان هم باهامون تمدید میکنن اگه فدراسیون همچنان عرضه نداره یه چمن استاندارد که توپ روش پله نکنه بایه استپ سه متر اونورتر نره رو برامون فراهم کنه از همین الان مخ کیروشو بزنید تمدید کنه چون با این امکانات فقط درخشان مایلی حاضرن مربی تیم ملی شند والا
۴
milad
چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶، ۲۱:۲۵
Fekr konam lippi javab ro dar mosahebash dadeh:این تیم بدون گل خورده بوده و باختی هم نداشته و این مسئله نشان دهنده این است که ایران تیم خوبی دارد. ایران تیم باکیفیتی است و عملکرد خوبی دارد. این کیفیت خوب باعث شده این تیم در صدر جدول قرار بگیرد. اینکه در ادامه چه می ‌شود را نمی ‌دانم اما تا به اینجا ایران کیفیت خوبی ارایه کرده است» albatte shayad ishoon ham cq poore. Be khater nadaram dar dorane gozashte mirabiyane mokhtalef intor darbarehe morabi Team melli harf zadeh bashand.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر