فهرست
عکس ویژه؛ امید به روزبه
عکس ویژه؛ امید به روزبه

عکس ویژه؛ امید به روزبه

آی اسپورت – 48  ساعت تا مهم ترین بازی تیم ملی در جام جهانی باقیمانده و یکی از نگرانی های هواداران تیم کی روش، خط دفاعی این تیم است. اگر چه مرتضی پورعلی گنجی امتحانش را به عنوان یک مدافع خوب پس داده اما روزبه چشمی علیرغم کیفیت فنی بالایش منتقدان نسبتا زیادی دارد که بر خلاف کی روش او را مدرن ترین دفاع وسط ایران نمی دانند با این همه اطمینانی که به شناخت کی روش از توانایی های بازیکنانش داریم باعث شده که به موفقیت سوژه های اصلی این عکس امیدوار باشیم. روزبه وظیفه فوق العاده سنگینی دارد و باید در مهم ترین تورنمنت حرفه ای اش نشان دهد که کی روش و شفر بی جهت به او به عنوان یک مدافع اطمینان نکرده اند. آیا همانطور که پورعلی گنجی با این لبخند شیرین به روزبه نگاه می کند، عملکرد چشمی در جام جهانی باعث خواهد شد که منتقدان او هم نظرشان درباره روزبه عوض شود؟

 

۱۲ ۲  
آی اسپورت
2018-06-13 10:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
استقلالیم با افتخاااااااااااار
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۲:۰۲
بله دیگه ازنظرشما تیم ایران نه دروازه بان میخواد نه هتفبک نه مهاجم نه مهاجم نه مدافع دیگه ای،چشمی بایدبه تنهایی با غولهای اروپایی بجنگه وحق هیچ نوع اشتباهی رو هم نداره،به خاطرهمین طرفکراس که جهان سومی هستیم وبه جایی هم نمی رسیم
۵ ۱
مارال
چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۲۷
بعد از انتخاب نهایی بازیکنا دیگه جای اعتراضی نیست ، همه باید پشت این 23 نفر باشن چه قرمز چه آبی چه لژیونر. اینایی که هنوز دارن اعتراض میکنن باید بزاریشون تو حال خودشون!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر