فهرست
سوال از طاهری؛ ممنوع‌الخروج هستید؟
سوال از طاهری؛ ممنوع‌الخروج هستید؟

سوال از طاهری؛ ممنوع‌الخروج هستید؟

آی اسپورت - پرسپولیس در حالی عصر دیروز به مصاف الهلال عربستان رفت که یک غایب بزرگ داشت؛ علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس باز هم در کنار سرخپوشان حضور نداشت آن هم در مهم‌ترین بازی سال پرسپولیس در آسیا. طاهری که در حال رکوردزدن در طول زمان مدیریت بدون حکم مدیرعاملی است همچنان با عنوان سرپرست امور باشگاه پرسپولیس را مدیریت می‌کند.

در طول سال 95 تنها باری که طاهری به همراه پرسپولیسی‌ها از کشور خارج شد اردوی پرسپولیس در عمان بود اما بعد آن در سفر به اردوی امارات هم نتوانست همراه کاروان پرسپولیس باشد. حتی قرار بود طاهری در عاشورا به کربلا برود که دقیقه 90 این سفر هم منتفی شد.

همه این اتفاقات زمانی به بحث ممنوع‌الخروجی طاهری منجر شد که دوست صمیمی رضاییان و طارمی که واسطه انتقال آنها به ترکیه بود در دعوای اینستاگرامی‌اش با مدیران پرسپولیس خطاب به طاهری گفته بود شما اول مشکل خروج‌تان از کشور را حل کنید بعد به دیگر مسایل برسید.

نبود طاهری در عمان از چند جهت نگران‌کننده است و در چنین دیدارهای مهم، مدیرعامل باشگاه جدا از اینکه می‌تواند با باشگاه مقابل ارتباط بگیرد و تفاهمنامه‌ امضا کند در صورتی که داور حق تیمش را بخورد به عنوان بالاترین مرجع تصمیم‌گیری باشگاه می‌تواند اعتراضش را به مسوولان AFC برساند.

اینکه طاهری کمتر به ابهامات درباره خودش و اطرافیانش پاسخ داده حرف جدیدی نیست اما در چنین شرایطی که پرسپولیس در آسیا بازی‌های مهمی دارد نبود طاهری می‌تواند در ارتباطات بین‌المللی نماینده ایران در آسیا تاثیر منفی بگذارد. اکنون طاهری باید به این مساله که آیا ممنوع‌الخروج است پاسخ دهد تا اذهان عمومی روشن شود. حداقل اینکه حضور طاهری در کنار تیم علاوه بر روحیه‌بخش بودن برای بازیکنان می‌توانست به این شائبه‌ها هم پایان دهد.

 

روزنامه گل

۵ ۴  
آی اسپورت
2017-02-22 12:37:00
نظر دهید

۴ نظر
محمد پرسپولیسی
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۴۹
از این چرت تر تا حالا نشنیده بودم.« در صورتی که داور حق تیمش را بخورد به عنوان بالاترین مرجع تصمیم‌گیری باشگاه می‌تواند اعتراضش را به مسوولان AFC برساند.». اعتراض رو در رو باید بگه؟ نامه رو دستی تحویل بده؟
مسعود
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۵۰
خب الان شما بفهمید ممنوع الخروج باشه یا نباشه چه مشکلی از شما حل میشه؟
کاش تمام این روزنامه ها و این سایتای زرد نابود میشد
اه
رضا
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۳:۳۳
تف تو آی اسپورت
رضا
چهارشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۵، ۱۶:۲۶
اگه میرفت هم گیر میدادین که میخواسته با دار و دسته‌اش برای تفریح به سواحل خلیج فارس بره و از اردوی تیم سو استفاده کرده ^_^
ماشالا خیلی خوبین
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر