فهرست
یک جامِ دیگر هم از دست الدحیل رفت
یک جامِ دیگر هم از دست الدحیل رفت

یک جامِ دیگر هم از دست الدحیل رفت

آی اسپورت - تیم الدحیل پس از ناکامی در فصل ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان آسیا که نتوانست از گروه C این رقابت صعود کند و پایین‌تر از پرسپولیس ایران و التعاون عربستان در جدول مرحله گروهی قرار گرفت، در رقابت‌های داخلی نیز شرایط خوبی نداشته است.

یاران رامین ضاییان در پنج هفته آغازین فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ ستارگان قطر سه پیروزی و دو شکست مقابل الوکره و السد داشتند تا این عملکرد موجب شود از همین ابتدای فصل اختلاف ۴ امتیازی با شاگردان ژاوی پیدا کنند و شرایط چندان خوبی نداشته باشند.

الدحیل در فصل گذشته با وجود قهرمانی در لیگ ستارگان قطر، اما در جام ستارگان(اوردو) و همچنین جام امیر قطر نتوانست به این مهم دست پیدا کند و دو جام را به السد داد ولی از همین حالا مشخص شده که آنها در فصل ۲۱-۲۰۲۰ نیز صاحب یکی از این سه جام نخواهند شد.

تیم الدحیل در شرایطی که از نفرات اصلی خود در فصل جدید جام ستارگان(اوردو) قطر بهره نمی‌برد و رامین رضاییان را نیز در ۶ مسابقه دور گروهی در اختیار نداشت، با چهار باخت و تنها یک برد، در قعر جدول گروه A این رقابت‌ها قرار گرفت تا نتواند به مرحله بعدی صعود کند.

یاران رضاییان در جدول ۶ تیمی دور گروهی جام ستارگان جزو ۴ تیم بالای جدول نشدند تا به مرحله یک چهارم نهایی نرسند و به همین دلیل کسب قهرمانی در این رقابت‌ها برای آنها از دست برود.

     
آی اسپورت
2020-11-12 08:40:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر