فهرست
در انتظار عذرخواهی بزرگ صدا و سیما
در انتظار عذرخواهی بزرگ صدا و سیما

در انتظار عذرخواهی بزرگ صدا و سیما

آی اسپورت - دختران ایران که قهرمانی فوتسال آسیا را تکرار کردند یک ملت به افتخار آنها ایستادند و اشک شوق ریختند. دختران ما با تمامی بی‌توجهی‌ها، بی‌علاقگی‌ها و سرکوب‌ها باز هم نشان دادند که می‌توانند حکایت بانوی ایرانی را در جهان پرآوازه کنند. کمترین حقی که این دختران دارند این است که مورد تشویق قرار گیرند. آنها باید هر روز بیش از پیش مطرح شوند آن گونه که بانوان بزرگی چون کیمیا علیزاده و خواهران منصوریان و حمیده عباسعلی و ساره جوانمردی و زهرا نعمتی ... مطرح شده و هر چند بسیار اندک است اما در این میان سوالی که در اذهان مطرح می‌شود این است که چرا تشویق این بانوان دستاویزی برای آنها می‌شود که به بهانه استفاده ابزاری از بانوان به آنها اجحاف کردند .

شب گذشته سیمای ایران که حتی رغبت نکرد بازی‌های این دختران را پخش کند با قهرمانی آنها، دیشب با برنامه خندوانه میزبان‎شان شد. این دختران وقتی در اردو بودند هیچ کسی سراغی از آنها در سیمای ایران نگرفت.  این دختران بدون بدرقه به آوردگاه آسیائی رفتند و کسی خبری از آنها نداشت .

امروز خیلی زیبا است که فرزانه توسلی دروازه‎بان ما ملقب به عقاب آسیا و فاطمه اعتدالی، ماشین گلزنی و نسیمه غلامی، مسی آسیا و فرشته کریمی مارادونای فوتسالی می‌شود اما می‌پرسیم آیا تلویزیون این دیار نباید عذرخواهی رسمی از این دختران می‌کرد که حتی حاضر نشد بازی آنها را پخش مستقیم کند؟

این که به این دختران  چالشی را برای شوت زدن پیشنهاد می‌کنند اما رامبد جوان هم شانس خود را برای شوت زدن امتحان می‌کند دقیقا مثل این می‌ماند که در برنامه‌ای که از حافظ ناظری دعوت شده بود اجازه می‌دادند که رامبد جوان هم بخواند.

می‌پرسیم در طی این سالها به جز چند مجری چون احسان علیخانی و عادل فردوسی‌پور و رامبد جوان ... که معمولا بعنوان مجریان برگزیده انتخاب می‌شوند سخنی در مورد حق طبیعی حضور بانوان در ورزش اعم از پخش و اهمیت بازی‌های آنها و یا حضورشان در ورزشگاه‌ها سخنی گفته است؟

این را می‌دانیم که در این دیار هر حرکت باید با حرکت‎های کندتر از دوی ماراتن مورچه‌ها به سمت مقصد انجام شود زیرا بسیاری از تصمیم‎گیرندگان نیاز به زمان زیادی برای فهم و درک مسائلی دارند که در جهان طبیعی‌ترین است اما حالا که این همه شعار در مورد استفاده ابزاری از بانوان دادید و آنها را از تبلیغ‎ها و... محروم کردید چرا از آنها برای تبلیغات فلان برنامه استفاده می‌کنید؟ بانوان فوتسال ما یک عذرخواهی بزرگ از مدیران رسانه میلی ایران طلب داشتند که هرگز از سوی آنها بیان نشد.

۱۷ ۱  
آی اسپورت
2018-05-19 17:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
ehsan
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۱۱
تورج جان , واقعا لازم نیست برای هر اتفاق یه اظهار نظر کنی.
برنامه خندوانه یه برنامه فان و تو اینجور برنامه ها هر اتفاق تو چهارچوب عرفی ممکن, و صد البته که بازخورد مردم مهم,که جز نظر شاذ شما نظر دیگه ای ندیدم.
در ضمن این که هر اتفاقی رو اسباب سیاه نمایی کنید , از اخلاق بد شما خبر میده, خوبه کنار همه ی سیاه نمایی هاتون خوبی ها رو هم ببینید. مصاحبه خانم سرمربی همین تیمو ببینید , تو صحبتاشون, حرفای شکل حرف شما رو خانم سر مربی ,
بی انصافی لقب داده.
بی انصاف نباشیم.
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر